Alice in Borderland (2020) (seriál)

Kde začít ... jako celek mě to určitě oslovilo. Český dabing byl jedna chyba za druhou a jelikož nejsem příznivcem ani angličtiny, ani japonštiny pro jistotu jsem se koukal zároveň i na titulky, abych někdy vůbec věděl od co jde. Splést si si tuším kříže s kárami tak to je dílo. Tleskám tomu kdo to vůbec pustil do světa. Druhá sezóna už byla slabší, ty dlouhé rádoby dramatické kecy a pokus vyždímat emoce naplno mě už začali nudit. Zároveň mě taky nebavily ty "FRASNY" (ksichty) hlavních protagonistů. Asi to k těm Japoncům i patří, ale Arisu se tvářil "frasnil" jako kdyby se zrovna posral, působilo to tak přehnaně a přehraně. Jo a abych nezapomněl v posledních dílech všichni umírali jako ovce když jdou na porážku. Neprůstřelný Pikový král alá John Wick všechny kosil hlava nehlava to už bylo opravdu moc.

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Exteriéry a interiéry super jen to morální dno mě moc nebavilo. Voe, sex, vulgarity, nevkus a chlast to není vůbec směšné, spíše to bylo k pláči. Možná ta doba byla taková, ale je to až moc syrové a přeplácané. Uvidíme jak to bude dále.

Noc v Roxbury (1998)

I po 25 letech je to stále pecka mého mládí a pro mě kultovní záležitost. Celý tento film stojí hlavně na skvělé hudbě a geniálním českém dabingu. Rozumím tomu, že kvalita je na nízké úrovni, ale kdo na tom nevyrostl tak tomu dnes ani nemůže dát plný počet jako já. Hlášky z tohohle filmu používám dodnes. Šaháš mi na zadek.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Nic proti většinám / menšinám, ale na chvíli jsem to musel vypnout, páč koukat na to bylo i pro mě hodně. Úplně jsem měl strach kam se tento díl zvrtne. Bože musí to nacpat do každého filmu a seroše. Nemohli tam prostě být jen dva kamarádi nebo lesby. Ještě že mě tyto kokotiny nepotkaly v patnácti. Nic proti nikomu, ale tohle mě vážně sere. A Bella Ramsey mi je stále nesympatická tečka.

Luther: Pád z nebes (2023)

Seriál jsem neviděl a to je možná dobře, hodnocení filmu je slabá za tři, mohlo to být horší. Přišlo mi, že některým pasážím je dán zbytečně velký prostor a jiné pro děj a vysvětlení nezasvěcených jsou zde vysvětleny jen okrajově. Postavy se místy chovají absolutně nelogicky což u profesionálních policistů moc nesedí. Konec filmu kdy dva jdou na padoucha a jedou autem pak následně přilétá artilerie vč. potápěčů je trochu přitažený za vlasy.

Americký prezident (1995)

Skvěle napsané, natočené a zahrané, perfektní herci ...viděno už stokrát a vždy se dobře bavím. Vše podtrhuje skvělý český dabing.

Infinity Pool (2023)

Jako Sci-Fi totálně nepoužitelný film opět jen okrajově. Asi má nějakou hloubku, ale pro mne zpracování a vizuál nuda až do konce.

Viník (2021)

Začátek byl velice slibný (originál jsem bohužel neviděl), herecky si myslím zvládnuté výborně. Nicméně chování hlavní postavy je dle mého iracionální a nelogické. Už jen ta maličkost, že se všechny hovory vždy nahrávají.

Laser na mimozemšťany (2022)

Přesně tohle mi připomínalo podobný počin U Konce světa (2013) a dalo se na to i koukat. Nicméně role Sebastiana mě pěkně vytáčela "Kretén".  Stejně jako už tady někdo psal ...jsou určitě lepší filmy na Netflixu, které si zaslouží dabing.

Večírek (2021)

Divadelní hra asi dobrá nemohu posoudit. Tady to zachránili alespoň titulky a skvělá ...NACAMRANÁ Tatiana. Konečně někdo kdo umí zahrát ožralého.