Asterix a Obelix (1999)

NEbylo to špatný, aspoň JÁ se u toho vždycky zasměju. Je pravda, že animovaný jsou lepší, ale Gérard Depardieu mě jako Obelix vždycky dostane. "OBELUSI UTUTATYSE, AŤ JSI ZASE OBELIX"

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Trochu slabší než jednička. Mě se prostě víc líbí, když si Asterix a Obelix hrajou s římanama - nemůžu si pomoct :)

Slzy slunce (2003)

Taky mě tenhle film zklamal a nudil jsem se u toho. Co dodat?? Všechny Willisovi filmy nemůžou být dokonalý

Sněžní psi (2002)

Souhlasím s Fulhamem, je to opravdu oddechovka, ale nic víc jsem na tom bohužel nenašel

Návrat do budoucnosti (1985)

Co k tomu dodat - tenhle film by měl prostě vidět každý, kdo se narodil na téhle planetě - stojí to za to :) A jak začně drtit na tu kytaru - to je prostě bomba :)

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Pro mě osobně asi nejslabší díl, i když nebyl vůbec špatný. Nelíbil se mi zas až tak moc jako ostatní, už jenom proto, že se mi nelíbila ani kniha, když jsem si ji četl

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Tak tenhle díl, bych mohl vykládat z paměti. Viděl jsem ho asi stokrát. V době prvního dílu, jsem taky patřil , k těm maniakum, kteří když viděli nejakou nalpku nebo casopis s Harry Potterem, tak si to vystrihovali, nebo lepili do sesitu :)

Holky to chtěj taky 2 (2004)

Jeste vetsi konina nez jednicka, pro me jeste minus k tomu, ze tam nehraje Felicitas Woll