Kmotr (1972)

Já jsem 89. ročník, takže znám Al Pacina jen z filmů, jako např. Dannyho parťaci, Ďáblův advokát, nebo Kupec benátský. Ale když jsem ho tady viděl tak mladého, skoro jsem ho nepoznal. A teď k filmu. Mě osobně se Kmotr velmi líbil, už jenom po stránce, že je podle něj napsáná počítačová hra Mafie. Ale co se mi líbilo nejvíc byl samozřejmě Don Corleone, kterého nádherně zahrál a Oscarem za tuto roli obdařen Marlon Brando. Francis Ford Coppola je vážně mistr, protože takový film se nevidí každý den. A TO KLOBOUČEK :)

Jedinečný (2001)

Jet Li jako obvykle dokazuje, že je v bojových uměních jeden z nejlepších herců, příběh mě nijak zvlášť nezaujal, ale Li mi tam stačil

Cellular (2004)

Já už jsem prostě takovej, že se mi všechny filmy s Jasonem Stathamem libí, tak jsem se snažil si tenhle film nekazit nějakýma předstutkama, ale ani to nepomohlo. Slabé 3 hvězdičky

Fantastická čtyřka (2005)

Docela v pohodě komixovka, zvlášť ohnivý Chris "Johnny Storm" Evans byl dost dobrý

Do hlubiny (2005)

NIjak zvlášť zajímavý příběh. O hledání pokladu může natočit film každý. Abych řekl pravdu, tak jsem se na tenhle film díval, jenom protože byla na obalu Jessica Alba

Miluji tě k sežrání (2005)

Je to sice příjemná komedie, ale filmy s Ryanem Reynoldsem jsou se mi zdá pořád jedno a to samí

Světla pasáže (2007) (seriál)

Myslim si, že to není tak horký, dnešní české seriály stojí vážně za starou belu, ale tenhle k nim nepatří. Když se na ostatní seriály podíváte po měsíci, zjistíte, že se vůbec nic nezměnilo. V pasážích to tak není atoho si cením

Návrat do budoucnosti II (1989)

Pokracovani je taky moc dobre - kdo by si nechtel vsadit na zapasy, ktere vite jak skoncily :)

Johnny English (2003)

Ten Rowan Atkinson, je prostě v těch filmech tak trapnej, až je vtipnej. Ještě jsem ho neviděl v opravdu vážně roli