Disturbia (2007)

Shia LaBeouf posiluje svoje Hollywoodské postavení v tomto moderním thrilleru, ve kterém není v první části nouze o humor ani pěkná děvčata, zatímco v druhé půlce se šlápne na plyn a těžko se napětím od filmu odtrhnete.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Obavy se nenaplnily a Simpsonovi ve filmu jsou stejně kvalitní jako seriálová předloha, jen si Homera a spol. užijeme více najednou. 87 minut uteče jako nic a člověk by se dožadoval delší stopáže. Naštěstí seriál stále běží, takže rovnou po příchodu z kina stačí zapnout televizi a jsme zpátky ve Springfieldu.

Zelený svět (1996)

Výborná golfová romantická komedie s nervydrásajícím koncem.

Oskar (1967)

Funesova divadelní hra převedena na plátna kin téměř scénu po scéně a neztratila nic ze svého kouzla. Jak je již u Funesových komedií zvykem, začátek je velice vtipný, ovšem čím blíže k závěrečným titulkům, tím je kadence vtipů menší.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Není to žádná tragédie jak sem předpokládal. Nesmíte se na film dívat jako na další seriózní komiksovou adaptaci. F4 se snaží o jisté odlehčení a to se jí u mě podařilo. Film sice nijak neoslní, ale pokud se chcete podívat na něco,co vám rychle uteče, nebudete u toho muset přemýšlet a budete se moci dívat na superhrdiny zachraňující svět, není druhá F4 špatnou volbou. Herci celkem ujdou, jen Chris Evans to bere v klídku a s nadhledem...ostatně to je také povaha jeho postavy kterou ve filmu ztvárňuje:) P.S.:Silver Surfer je celkem fajn, jestli opravdu vznikne film jen o něm a nebude to dělat Tim Story, nemuselo by to být k zahození,neboť by to byla vážněji pojatá látka než F4 a na to není Story stvárnění. Sorry Story:)

Podfukáři (2004) (seriál)

Dannyho parťáci v seriálové britské verzi bez Dannyho Oceana, zato s Danny Bluem. Velice stylové, odlehčené a rozhodně ne nudné. Komu nestačí loupežnické filmy, kterých je pomálu, bude u tohoto seriálu hýkat blahem. 24 epizod plných zvratů, humoru a loupeží. Brilantní.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

John McClane je zpět v nejlepší formě. I když doba čekání na čtyřku byla dlouhá,rozhodně se vyplatila, neboť pokračování je dodělané a nedělá sérii ostudu, ba naopak, dokazuje že John může být populární v jakékoliv době. Skvělý Bruce Willis nezapoměl nic ze své nejslavnější role a špatně si překvapivě nevede ani Justin Long. Objevem a překvapením pro mě byl Timothy Olyphant,který hraje padoucha velmi dobře. V duchu překvapení pokračuje i režisér Len Wiseman, který se po bídných Underworldech opravdu vytáhl. Celá čytřka je tak příjemné překvápko. Film má spád, akce má tempo, John hláškuje skoro jako dřív. No neberte to!4* jako vyšité. Takže Yip.....radši ne, to už tady bylo hodněkrát:)

Fixlování (1997)

Velice příjemný snímek, který dokáže spolehlivě pobavit. Jedinou chybou je klučičí vzhled Kate Beckinsale...

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Dawsona znají asi všichni teenageři minulosti a i nastupující generace se díky reprízám může pustit do tohoto kolosu, ve kterém o city není nouze. Občas to závánělo telenovelami, nakonec se z toho vždy nějak vybruslí a pokračuje se dál. Ve výsledku příjemná záležitost zobrazující životní osudy party kamarádů v čele s Dasonem , kterému filmové ambice rozhodně nechybějí.

Corky Romano - Noční můra mafie (2001)

Přehrávající Chris Kattan na první pohled nedává snímku příliš šancí na úspěch, ovšem pokud filmu dáte šanci, myslím že se u něj párkrat zasmějete a těm méně náročnějším se bránice nezastaví. Klasická komedie o ňoumovi, který všem natrhne zadky aby si napravil reputaci a dostal se z potíží.