• Thriller

Ledové království (2013)

Moc hezká podívaná. Disney má úžasné pohádky. Na vlásku je top,v závěsu hned za ním je Ledové království. A hlavně je to pohádka,ne komedie s dvojsmyslnými vtipy,jaké jsou teď v každém druhém animáku. Animace jsou moc pěkné,příběh krásný a dojemný a sněhulák pobaví.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Já jakožto fanynka Twilight,nebudu řešit,že Kristen neumí hrát a nebo make-up Pattinsona.Já vlastně ani romantické filmy nemám ráda,ale tenhle mě tak nějak zaujal od začátku,asi tím,že mi to bylo doporučeno jako horror a že tam jsou upíři,jinak bych to možná ani nikdy neviděla! Mi se film jako celek líbí ze všech částí nejvíce. Film si určitě nezaslouží být označen jako odpad.Jsou mnohem horší limonády,od Rosemundy Pilcherové až po Zápisník jedné lásky! Navíc tento díl se jakoby odtrhl od teenege lásky na střední a postavy zde vystupují dospěleji. Krásný úvod,,žádné extra natahování děje,jako v předchozích dílech a moc dobrý mírně děsivý ,ale také dojemný konec.

Láska nic nestojí (2003)

Klasická černošská komedie s hip-hop stylem. Moc sem se nezasmála,celkem i nudila. Ale musím dát dvě hvězdičky jednu za krásnou Christinu,která je i moc dobrá zpěvačka v reálu a druhou za šíleného otce,který je velmi podobný tomu z Prciček,ale to nevadí,pobavil a ten jeho taneček na začátku šílený! :)

Hříšný tanec 2 (2004)

Jak už tady mnozí psali přede mnou,že snímku nejvíce ubližuje,že je uváděný jako Hříšný tanec dvojka!!! Kromě toho,že dívka s vyšší společnosti a chudý tanečník se dají dohromady,filmy moc společného nemají. Taneční kreace a kubánská hudba,patří k nejlepšímu,co jsem kdy v tanečních filmech viděla. Děj je sice slabší,ale hlavní hrdinové sympatičtí a prostředí Cuby se mi líbí moc! Diego Luna samozřejmě nemůže nahradit Swayzeho,ale jako je vynikající tanečník a do té role se mi hodí. Já prostě latino můžu a líbí se mi víc,než hip-hop filmy atd.

Honey (2003)

Jessica Alba,mladý Lil Romeo, Missy Elliot,co víc si může r´n´b nadšenec přát co? Jenže Jessica nádherná je,moje oblíbenkyně taky,ale její taneční kreace na 5 hvězdiček pro mě nejsou. Samozřejmě není profík,ale tanečních filmů mám nakoukáno hodně a tohle hodnotím především. Film je průměr,ostatně jako většina tanečních,kdyby svou taneční úlohu zvládne lépe,mé hodnocení by šlo nahoru. Všechno zachraňuje dobrá hudba a dobří malý tanečníci.

Spolek nemilosrdných (2009)

Já mám prostě ráda filmy z amerického školního prostředí. Na klasické vyvražďovačky se moc ráda nedívám,ale zaujalo mne právě to prostředí vysoké školy. Začalo to dobře,žádný pomalý rozjezd. Hlavní hrdinky mi taky sedly,nejvíce zaujala Leah Pipes, byla krásná mrcha! Vraždy průměrné, lekačky sem tam,ale nic moc. Vlastně bych film dala do průměru,poněvadž mě bavil,ale moc nepřekvapil. Hvězdičku navíc dostává za dobrý začátek a již zmíněnou Leah.

Sex ve městě 2 (2010)

Tenhle díl už zábavný není a doufám,že je nenapadne natočit trojku. Někde jsem se totiž dočetla,že tvůrci i protagonisté by do toho šli. O čem by to bylo? Jak důstojně a s obrovským kýčem vstoupit do penze? A nebo že by si Božský a Carrie,skoro v padesáti letech uvědomili,že je čas na to pořídit si dítě? Ať už to tvůrci raději nechají tak. Zkazili co se dalo, ukázali jen povrchnost,luxus a nic víc. Film má nulový děj a řeší se tam takové prkotiny,že už to není vůbec vtipné a Samantha,která seriál i první díl zachraňovala,tak už mlela z posledního! Jednu hvězdičku dávám z nostalgie.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Celkem mě zaráží tak nízké hodnocení filmu. Bude to asi tím,že film mi přijde,jako holčičí horror,takže mi vůbec nevadilo málo krve a celkem pomalý děj. Na rozdíl od většiny teenagerských horrorů měl tenhle slušný děj,byl vtipný a Megan nádherná! Nemusím brutální horrory,které jsou postaveny jen na vyvraždění aktérů,postrádají děj a absolutně chybí dobrá zápletka. Finále je sice slabší,ale celkově mě horror bavil a podruhé se kouknu zase.

Nenávist (2002)

Japonský originál působí místy zmateně, možná až nudně,ale má přesně to,co od horroru očekávám. Minimum děje,jednoduché zápletky,přičemž na začátku ani nevíte o čem to celé vlastně je mu jen přidává na atmosféře. Duchařina je to jedna z nejlepších a mrtvá matka,která se plíží po schodech,je dodnes nejmocnější hororová scéna jakou jsem,kdy viděla. Za absolutní vystrašení plný počet a o tom má horror být,ne kolik potoků krve někde proteče,ale jaký pocit ve vás horror zanechá.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Před několika lety to byl můj top seriál.