Zataženo, občas trakaře (2009)

..."Ta pizza po nás jde..." Taková malá provokace? Z nebe padá jídlo, hamburgový déšť, palačinky, koblížky, jahody, lidožravá kuřata, zabijácká kukuřice a to vše v nadživotní velikosti. Tak jestli to promítali v Africe a v jiných zemích, kde jedinou jistotou je hlad, pak už chápu, proč si myslí, že je v Americe blaze:-)) A fakt jsou lidé s nějakou potravinovou alergii přitažlivější??

Monte Carlo (2011)

Nejprve si všichni užívají v Montu Carlu, luxusní hotel, nákupy, večírky, jachty, polo, aby se pak všichni (ti, co tam dosud nebyli, tak na poslední chvíli stačili dorazit) sešli na charitě a udělali báječnou věc. Vybrali peníze pro chudé děti z Evropy. No ale že volba padla na Rumunsko a ne na Afriku, nebo Indii? Opravdu light břečka.

Fantom opery (2011) (divadelní záznam)

Prostě kdo umí, ten umí. Děkuji pane Webbere, že jste si splnil svůj dávný sen. Svět je díky Vám bohatší o nádhernou, nadpozemsky čistou hudbu.

Shrek Třetí (2007)

Čeho je moc, toho je příliš. Stará pravda, že všeho moc škodí, platí i pro tvůrce třetího Shreka. Trojka se moc nepovedla. Nestravitelná zápletka a vtipy mimo mísu. Jedině snad kocourova hláška, když se prohlížel v zrcadle a viděl svoje tělo, jako z obrazů P.P. Rubense: " Je možné, že si zahálka vybrala svoji daň??". Kocoure, ano je to možné!

Kouzelná chůva a Velký třesk (2010)

Tak za prvé, pořádnou chůvu, co to umí s holí, by potřebovalo asi hodně dětí. Něco by pochopily hned, něco později. Za druhé, Emma Thompson jako chůva byla skvělá. Jenom nechápu, ty prasečí akvabely. Bylo to nutné?

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Jako u nás doma, dvě konkureční firmy na jednom písečku. Jenom ještě neumím stát v jehličkách na hraně křesla a bez vypadnutí z okna pověsit závěsy a záclony. Film měl příjemné tempo, sem tam vtípek, výrazná hudba - Mondo Bongo mi zní i teď v hlavě.

Pavučina snů (2003)

Za to, že jsem to vydržela do konce mi patří hvězdička. Příšerná ukázka toho, jak taky muže vypadat kombinace King - Freemann - horor - sci fi. Naštěstí Morgan Freemann se tam jen tak mihne, a vše jen pozoruje ze svého vrtulníku, jen v závěrečné fázi nechá promluvit kulomet. A teď až půjdu na toaletu a sednu si na tu bílou sanitární keramiku zn. Jita budu přemýšlet, kde je asi pán Šedý.

Láska na vlásku (2014)

Jsem ráda za česko-slovenskou pohádku, které velmi pomohly nádherné exteriéry a bohatá výprava. Ještě, že se to stává jednou za tisíc let, že se narodí někdo stejný jako vy. Stávat se to častěji, tak nevím, nevím:-)). Hezká představa, že vlastně vládli dva a nikomu to nevadilo, nehádali se, holky spolu taky dobře vycházely, děcka asi všem říkaly stejně, no prostě ideální soužití. Taková pohádka.

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Jenom nechápu, proč Nálepkovou přezpívala Janků...tak to mohla hrát a zpívat rovnou jen jedna z nich. Obě dvě jsou zpěvačky a hrají asi taky tak stejně:-)). Ale ty maxiklouboky, co měli na hlavách, to klobouk dolů...

Kouzla králů (2008) (TV film)

A prý, že: "Co je mokré - nehoří...." No při troše dobré vůle a po zhlédnutí tohoto díla by to šlo.