Zmizelá (2014)

Jó , hádat se se ženou, to je jak hasit oheň benzínem. A podvádět se nemá. A pokud máte za manželku vychytralou svini, platí to dvojnásob, protože pak budete trpět ! 85%

Ex Machina (2014)

Ty Briti se nám začínají pěkně rozjíždět. Scifíčko o AI nebylo první ani poslední , ale tenhle snímek se opravdu povedl.

Dokonalý smysl (2011)

Už jste dneska měli chuť spolknout hlaveň a prohnat si mozkem kulku? Ne? No tak směle do toho! A pokud byste náhodou nenašli odvahu (tak jako já), tak si pusťte tenhle snímek a garantuju vám , že potom už vám nic bránit nebude!!!! Takže přeju pevné zápěstí a slunce v duši! Musím letět! pááááááááááááááá

Pařba v Bangkoku (2011)

Tady se totiž přestali lidi bavit... A začali myslet! A to byla chyba... velká.... velká... velká chyba! Pokud jste čekali krevety , měli jste zajít na Opaťák na metro do čínskýho bistra. Tam byste dostali scénář hodný vaší inteligence. Bangkok je úplně stejná rychta jako jednička a zaslouží si stejné hodnocení. Pokud souložíte po druhé v životě se stejným člověkem, taky neřeknete že to stálo za hovno , že je to stejný jak minule... to totiž řekne pravděpodobně on o vás, protože jste hovada bez fantazie s potřebou šťourat do cizích hoven. Hovna tady smrdí , ale z pusy všem kdo tomuhle dali pod pět hvězd s nějákym peprnym komentářem. Takže šup šup puste honem kameňáky a babovřesky ať konečně originální zábava provoní váš obývák známou vůní TOI TOI !!!! 95%

Pařba ve Vegas (2009)

"Do řiti! Já pořád zapomínám na toho tygra!" . :D . Kdo si u tohohle filmu ještě při desátém opakování nepochcává trenky smíchy neni člověk. Je homo sušilis debilis a očividně nikdy nezapařil, nepřines si domu suvenýr , ubrus, židli, vlaječku algidy, servírku.... neprobudil se někde se slovy: "kde to ku**a sem!?" Zkrátka pokud obracíš takovou pecku v anti-feministickej boj , tak je načase dát si na hlavu papírovej pytlík , rycnout se třikrát o hranu stolu a zahrabat se six feet underground, protože tam patříš a doufám , že takový jak by řek klasik "erudovaný" hovado nikde nepotkám!

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Kýbl popcornu. Barel coly. A slintátko. A plíny. Páč se s otevřenou hubou nejspíš pose**te. Dlouho jsem neviděl film , kterej se s ničim nesere a tak je to správně. Tenhle svět už má moc tvajlajtů , batnů , perl harbrů a podobnejch ufňukáren a potřebuje něco co má obrovský koule a to tenhle film má. Obrovský koule se vyřádit a nefňukat. A tak je to správně.

Pyramida (2014)

Po pravdě přemejšlim, proč nedat pět hvězd. Ne, neni to vtip. Vy mně taky. Pokud nebudu srovnávat film s ostatními "trháky" s brazilionovým a bambilionovým rozpočtem , ale budu hodnotit jestli splnil očekávání nízkorozpočtového béčka a pobavil. Tak zní odpověď ANO! Předčil mé očekávání a skutečně ho mohu doporučit. 80%

30 a půl metru (2008)

Jednu hvězdu za Famke. A jednu za drť milence. Jinak hnůj.

Strážci Galaxie (2014)

Suprová fantasy-sci-fi komiksovka, která pobaví a pohladí na duši.

Hořící keř (2013) (TV film)

Verbale za tvůj koment bys zasloužil Půlcelera! Po přečtení jsem vyběhl z baráku a nadšeně tleskal!