Malý indián ve městě (1994) odpad!

Tohle by mělo být v low 300, páč je to jen ztělesněné odporné zlo, hodné zákazu distribuce na celém světě.

Green Day: Jesus of Suburbia (2005) (hudební videoklip)

Klip stejně úžasný jako song, můj asi nejoblibenější od tohoto bendu, škoda ale že se zde kapela objevuje jen v archívních záběrech, mimojiné klip na styl hudby epický, stejně jako celé album, ani jsem neviděl 9 minutovou verzi, protože by to byla pěkná urážka, všechen epičnost by se ztratila. 100% // ZAJÍMAVOSTI: Jde o prvmí videoklip Green Day, ve kterém nehrají členové kapely. Objeví se zde pouze na plakátech v pokoji a archívních záběrech v TV, kde právě hraje koncertní DVD ''Bullet In a Bible'', konkrétně při skladbě ''Jesus of Suburbia''. // V malé cameo roli na párty se v klipu objevil cestovní kytarista kapely Jason White. // Původně měl hlavní roli ve videu hrát zpěvák Billie Joe Armstrong, nakonec se ale od záměru upustilo. // Existuje i cenzurovaná zkrácená verze videa, ve které jsou odstraněny scény s dialogy. // viděno 5X

Malá černá skříňka (2004)

Další z holčičích komedií, které nejsou pro mě. // poprvé viděno 20. Února. 2009

Pan tělocvikář (2007)

Jistě je jasné, že jde o nějakou lacinou frašku, ani to není dvakrát vtipné, ale prostě skvělá oddychovka, která se dobře hodí na zabití času a příjemná. Takových <70 % // viděno celkem 4X, poprvé 12. Dubna. 2014

Guns N' Roses: Welcome to the Videos (1998) (hudební videoklip)

Klipy z alba Appetite for Destruction se mi ani moc nelíbí, jsou to jen záběry na kapely v jedné místnosti, tyhle klipy nemám rád, dobré jsou spíš jen kvůli hudbě a že jsou od mojí oblíbené kapely. za to trilogie z Use Your Illusion to dokonale zachranuje, věechny tři jsou úžasné, epické, dokonale natočené, s příběhem, tyhle klipy mám rád, není divu že stály dohromady těch cca $ 6 000 000. Jsou prostě brilantní od brilantních. Jinak opravdu za něco ještě stojí The Garden, Since I don't have you, či docela Patience.

Kmotr II (1974)

Nemám proč hodnotit, protože jsem se hodně nudil, ale jen protože půl dialogu je italsky, tak jsem z toho nic neměl, kdybych však měl titulky, určitě bych ohodnotil, a určitě dobře.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Já obvykle nemusím české komedie, ale tohle docela sedlo a dost jsem se smál některým hláškám a 73% je hodnocení, které tomu vyhovuje. Nic více, nic méně. Co dodat je to docela sranda a tečka. // viděno 1X 2.Srpna. 2013

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Parodie mívám rád- ale tohle je prostě hnus

Velkej biják (2007) odpad!

No, teda, že se tohle vůbec natáčí. Jednou nám to puštěli ve škole a já viděl asi jen 5 minut a musel to poslouchat, utrpení. Mimojiné jeden z nejhorších filmů co jsem viděl.

Vlasy (1979)

Já muzikály teda moc nemusím, ale tohle se mi docela líbilo, jako muzikál. No hudební čísla vypadají divně, ale co to je podle mě běžné, ale docela mě to hold bavilo, kdyby to nebyl muzikál líbilo by se mi to snad víc.