Super Size Me (2004)

Tento dokument donáší jedno poselství: Nepřecpávejte se jako prasata v mekáči, nechcete snad umřít. Jako já bych si klidně do McD občas zašel, ale z tohohle se dozvídáme jaká je USA vyžraná země, která si neváží zdravého života. Poprvé jsme se na to dívali ve škole při VZ, sice jsme to stihli až třetího týdne, ale já to fakt žral i s navijákem, narozdíl od spolužáků které to nebralo, protože to bylo s titulkama, takže jim nedochází co jim uniká.

Waynův svět (1992)

Tenhle film by si na ČSFD zasloužil spíš červené hodnocení, 61% mi příjde málo, protože u toho se opravdu hodně zasměju, a považuji to za jeden z nejvtipnějších filmů co jsem viděl, bezesporu nejlepší film Myerse a tak trochu mi to připomíná skvělý Blbý a Blbější. V Americe vilm letěl teda líp a tam bych to hodnocení bral víc. // Poprvé viděno 10. Května. 2012, celkem 9X

Blbý a blbější (1994)

Zbožňuju téměř všechny slavné komedie Jima Cerreyho, ale tuhle považuju za snad jeho nejlepší. Do jeho role v tomhle téměř dokonale zapadne a Jeff Daniels, který je zde stejně jako on za totálního dementa fakt dobrý, jako dva totální neuvěřitelní idioti, to je prostě nezapomenutelný zážitek. 10/10. Nejvtipnější scény jsou bezesporu např. ten závěr s modelkama, silniční policajt či na letišti. P.S. To s tou mrtvou andulkou mi připomíná ten skeč od Monty Python-Dead Parrot :). P.P.S. Jinak pro mě jedna z nejlepších komedií co jsem viděl.// Poprvé viděno 26. Prosince. 2011 celkem 7X

Muž na Měsíci (1999)

Jim Carrey po Truman Show dokazuje i zde, že vyniká i jako drama herec, ikdyž zde však dává více toho svého smyslu pro humor, než v TS , takže se nedivím, že za tohle svého globa vyhrál za nejlepšího herce v komedii. Ale to je spíš dobře, protože mám rád když je v dramatu nějaký humor. Pro mě skvělý mix obojího. // viděno 1X 12. Května. 2012

Méďa (2012)

Ani jsem to ještě sice neviděl celé, ale už tak to považuji za jednu z nejlepších komedií co jsem viděl. Jistě si dovedete představit jak dětinské musí být aby dospělák si hrál s plyšákem, ale co ještě když ten plyšák žije, a je to pohodář co nadává jak dlaždič. Tohle je pak pro mě dobrý námět na komedii, zvláště pro jednoho z mých nejoblibenějších osobností ze světa popkultury MacFarlanea, pro kterého je to skvělý hraný debut, těším se na pokračování. P.S. Myslím, že by bylo zajímavé kdyby tam měl i nějakou hranou roli, klidně i nejednu, jako v jeho seriálech.

Simpsonovi (1989) (seriál) odpad!

Nechápu tohdle úděsný hodnocení za tenhle dost trapný rádoby vtipný seriál. Nemůžu tu vystát za 1. trapné nerozvinuté postavy, 2. infantilní nepromyšlené scénaře, které ani nejsou vtipný, 3. stupidní parodování (nebo nemám napsat spíš zneuctění?) popkultury, a prostě tu omezenou fantazii a smysl pro humor tvůrců, který bych popsal jako experimentální. Taky se sice zasměju, vtipy jsou někdy i dobré, ale to nestačí na vynahrazení u mého názoru na tuto trapnou frašku.

Simpsonovi ve filmu (2007) odpad!

Jeden velký trapas , původně se mi to líbilo, ale ukázalo se, že to stejně jako seriál nesnášim (viz můj komentář k seriálu). Celý film je pro mě jeden dlouhý díl. Pravda, stejně jako u seriálu tam jsou i nějaké dovré vtipy, ale hodně scén mi přišly tak trapně infantilní že je prostě vynahrazují. A to zneuctění mojí oblíbené kapely na začátku. NO coment! Jak se opovažujou...

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

4* dávám ikdyž celkovému seriálu dávám jen 2*, protože mitohle příjde jako pár z mála dílu, které podle mě stojí za to vidět. Není tam zbytečně moc Cartmanových rasistických projevů, nijak moc oplzlostí a vtipy jsou některé i vydařené. 1.díl 4*, 2.díl 4,5* a 3.díl 2*, kvůli tomu konci, který se mi ani za mák nelíbil a už tam nebylo tolik dobrých vtipů.

Bláznivá střela (1988)

Poprvé jsem se smál jako divej, pak už ale míň. Výborné vizuální vtipy... bla bla bla... Jedna z nejlepších parodií co jsem viděl.

Bláznivá olympiáda (2005) odpad!

Já jsem se jednou na to díval a vůbec se nesmál, nevím co je na tom tak vtipné, nudil jsem se, prostě...odpad!