Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

Od původního režiséra, i když také slabší kousek, podobně jako Apanači. Ale furt to pobaví, je úsměvné nekonečné recyklování herců, Ribany, nebo Rolinse. Český dabing platí to samè co u Apanači - Je slyšet jak čtyřicátníky , Vinnetoua a Old Shatterhanda mluví pánové v letech s unaveným hlasem. Nemohl jsem se ubránit pocitu že tady by prospěla změna. Slyšel jsem Shatterhanda s hlasem Marka Vašuta, v případě dabování v 90. Letech, dnes bych tam viděl Martina Stránského. A Vinnetoua kterého by namluvil Jan Šťastný.

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Jakou takovou tragédii to nevidím i když je to o poznání slabší než "hlavní" série. Zkoukl jsem teď všechny Vinnetouovky po letech a docela s chutí. Jen ten dabing. Je slyšet jak čtyřicátníky , Vinnetoua a Old Shatterhanda mluví pánové v letech s unaveným hlasem. Nemohl jsem se ubránit pocitu že tady by prospěla změna. Slyšel jsem Shatterhanda s hlasem Marka Vašuta, v případě dabování v 90. Letech, dnes bych tam viděl Martina Stránského. A Vinnetoua kterého by namluvil Jan Šťastný.

Temné hlubiny (2018)

Ze začátku se scénou v hotelu atd to vypadalo na totální kravinu, ale nakonec z toho vylezla docela zábavná akcicka. Mohli jen vybrat ne plastikovou herečku do vedlejší role Taylorové. A Lundgrena víc využít i v závěrečné scéně. Pomijim zápletku s nesmyslným únikem dat a honění flash disků. Rád vidím Van Damma v něčem co má trochu nádech normálního akčního filmu.

Tomb Raider (2018)

Hezký kulisy, hezký efekty, nic moc hezká herečka, nic moc se tam neděje. Slabota

Rampage Ničitelé (2018)

Ano je to digitalní bordel ve stylu Avengerů, ale aspoň to má nějaký příběh, smysl, úvod, kde se seznámíte s postavami a aspoň si k nim vytvoříte nějaký vztah. A hlavně to má Rocka. Mě se to líbilo, podobné filmy "s obludama" king kongama, godzillama atd... Mám rád. Dal bych i plný počet, ale na to to bylo dost dětinskè a naivní. Takový King Kong, pro nejmenší!

Plán útěku 2 (2018)

No co tohle bylo? První díl je klasika pro fandy starých bardů s mírnými prvky moderny. Tohle připomíná nějaký přihlouplý scifi bitky z 80' let. Sly tu skoro není, "namluvil" svou roli podle mě tak den. Říkám namluvil, protože ho furt slyšíte, ale téměř nevidíte. Proč do tohohle lezl, to nechápu. Jednu hvězdu dávám za posledních 20 minut kde už to šlo. Jinak brak!

Escobar (2017)

Čtvrtou hvězdu dávám za Bardema, ten je lepší Escobar než Escobar sám 😂 o El Patronovi jsem četl a viděl snad všechno. Tenhle film sice zanechá hluboký dojem, ale je uspěchaný a nedotažený. Absence přepadení budovi soudu, výbuch letadla Avianca jen zmíněný, ale proč to udělal? Jako točit film o Al Caponovi a vynechat masakr na sv. Valentýna. Že se agent Murphy jmenoval Shephard mi nevadí, ale úplná absence Javiera Peňy , nebo Pablovi matky, která na něj dle všeho měla velký vliv? Kdo neví více, ale chtěl by se dozvědět, doporučuji dokument, Pablo Escobar, kokainový král!

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Seriál má zvláštní tempo. První série se utíká z vězení, druhou ne. Třetí série zase ve vězení a utíká se. Čtvrtou sèri bych označil za nejslabší, z vězení se neutíká. Ukončilo se to a po letech udělali další sérii, kratší a skvělou! Celkové to hodnotím skvěle ale nejlepší série jsou ty z vězeňských budov!

Tiché místo (2018)

Ten film tak rychle utekl že než se vlastně začalo dít to co mělo tak byl konec.

Silnější (2017)

Já tyhle filmy rád, je šílený jak člověk může během vteřiny dopadnout. Je fakt že může film chvílema někoho nudit, ale já dávám ještě bodík navíc za Gyllenhaala. Že ten kluk nemá ještě Oscara je mi záhadou, zahraje cokoli. S Tomem Hardym nejlepší z mladé generace herců!