Rocky IV (1985)

Nejlepší díl celé série.Lundgren je opravdu obrovskej a celý souboj je jako bitva Davida proti Goliáši.Tréningy stojí za to,zejména když trénuje Sly.Nemám co k tomu už dodat,stačí ještě zmínit že hudba je skvělá a písničky jsou rytmické tak jak nikdy předtím.ROCKY 4 nemá prostě chybu!!!Bez váhání dávám plnej počet

Rocky III (1982)

Na to že je to už třetí díl tak to není vůbec špatné.Z Rockyho je milionář,vyhrává jeden titul za druhym.Jenže na obzoru je další svalnatej černoch s indiánským čírem Mr.T a ten provokuje tak dlouho dokud spolu neboxují.Při nástupu do ringu dostane Mickey infarkt a poté co dostane Rocky ve druhém kole pořádně na prdel umírá.Rocky je zdrcen,nic ho nebaví dokud nepříjde Apollo a nezačne ho trénovat ve své čtvrti.Jenže Rockymu chybí pohled tygra a tak ho Apollo zmrdá na dvě doby i s Adrianou a Rocky nakonec pohled tygra za doprovodu Eye of a tiger získá.Druhej zápas o5 vypadá že znovu dostane na prdel,jenže nechá Clubera vyčerpat a pak ho seřeže jak žito.Rocky je opět šampionem a my se můžeme těšit na další díl.Krásných 75%

Rocky II (1979)

Dvojka je trochu slabší než jednička,ale pořád je na co se koukat.Rockymu trochu narostl hřebínek a tak utrácí jak se jen dá,jenže život je svině a tak mu nezbývá nic jiného než o5 zase vlézt do ringu.Mezitím než vleze do ringu tak se ožení s Adrianou a boxuje jen tak na udržení fyzičky.Jenže pak Adriana dostane krvácení a poté co se jí narodí malej Balboa,tak upadne do komatu.Rocky se modlí,pak se Adriane probudí a řekne hřebcovi aby vyhrál.Tréninky o5 dobré,jedna z nej pasaží když běží a s ním asi tak 800 děcek a do teho hraje Gonna fly now.A závěrečny souboj s Apollem je znovu skvělý.Akorát co mě trochu neštimuje,tak to je dabing Vaška Titellbacha.Jinak vše o.k

Rocky Balboa (2006)

Byl jsem mile překvapen,oproti pátému dílu jasný posun k lepšímu.Je obdivuhodné jak se Sly dostal do formy.I když jde už vidět že má nějaký ten křížek na krku,tak kašle na věk a o5 trénuje jako zamlada.Jinak příběh je docela fajn,Paulie je pořád brutalista,z malé Mary která v prvním díle nadávala Rockymu ať jde do hajzlu vyrostla sexy kost a závěrečný souboj v ringu je taky dobrý.Důstojné zakončení legendární série.Pro mě 75%.

Konečná (2013)

ANO,ANO,ANO a ještě jednou Ano!!!!!Tak jsem se konečně dočkal a ničeho nelituji.JI-UN KIM nám naservírovál film plný honiček,explozí,hlášek,humoru,a bitek a nemusí se za svůj americký debut vůbec stydět.Akce je tu hodně a tak je to správné.Arnie i přes svůj věk pořád dokazuje že je neuvěřitelně cool a ve skvělé formě(ať si říká každý co chce),a co slovo to perla.A na to že většinu akčních scén natáčel sám,tak to teda pěkně klobouk dolů.Vedlejší postavy mi do teho filmu uplně pasovaly a Johnny Knoxville byl fakt dobrej blázen.Příběh byl taky dost dobrej a líbilo se mi jak Arnie a spol pěkně vytřeli zrak FBI.Automobilová honička v kukuřici byla úžasna a ten závěrečný fight neměl chybu.Hudba dodávala filmu dobrej říz a to je jedině dobře.Už se nemůžu dočkat na další Arnieho filmy.Jen tak dál Arnie!!!!PS:Viděno v Cinestar Olomouc dne 12.2.2013. Zkurvil jsi mi auto!!!!Zkurvil jsi mi volnej den!!!! U mě za 95%

Rocky (1976)

Arnie má Terminátora a Sly má zase Rockyho.Film který udělal ze Slye mezinárodní hvězdu a který je skvělý od začátku až do konce.Sly si zde porvé zahrál outsidera s Philadelphie který sice není moc úspěšný v ringu,ale svou pílí se dostane až k zápasu o titul v těžké váze.Mám pro tuhle série(kromě pátého dílu)slabost.Soundtrack je skvělý a Gonna fly now je pecka.A samotný zápas je skvěle natočen a vždycky se těším když Rocky skoro sejme Apolla.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Tak jsem teď na vážkách,jednička nebo dvojka???To je jedno,protože tohle je opravdu prdel!!!!Jestli jednička byla skvělá tak dvojka je geniální.Parodie na Ramba,T2 a další akční filmy je prostě od začátku až do konce prošpikovaná tolika hláškama,gagy že to není možné.Charlie tu má vymakanou postavu a jakoby Slyovi z oka vypadl,Mr. Bean se zavazanýma šňurkama na uzel potěšil.Ale nejlepší hláškař je beztak u mě Lloyd Bridges a Bohumil Švarc st. jej skvěle namluvil.Nemám jazyk.Přišel jsem o něj v Laosu,useknul mi ho komunista.Mám jazyk baseta:-). Jasný plný počet.

Žhavé výstřely (1991)

Nejlepší parodie co jsem viděl.Prdel od začátku až do konce,Charlie tu řádil jak utrženej z řetězu a generál Benson tak to byl expert nad experty.Na závěr recept na brownies:-)

Saw 5 (2008)

Mno a máme tu už pátý díl.Od minulého dílu se mi nezdá být větší pokrok k lepšímu.Film zabředl do toho samotného klišé.Pár nechutných scén,ta parta lidi co bojovali o život mě srali jak se pořád hádali.Ale např ta scéna jak jim ta cirkula rozjebala ruky tak tá byla dobrá.A když jsem si už konečně myslel že Hoffman zařve,tak hovno.Luke z Gilmorek boužel neměl moc hezkou smrt..Ale na to že je to už pátý díl,tak to ujde.Nesmím zapomenout na skvělou hudbu která se opravdu k téhle sérii hodí a dává ji ten správný šmrnc.

Saw 4 (2007)

Na začátku docela nechutné záběry pitvy,i já jsem měl co dělat abych se na tu scénu vydržel dívat.Scénáristé vymýšlejí více nechuťaren,ale už se to začíná zajídat.Je mi líto Donnieho jak skončil,ale co už.Jo a Hoffman je pěknej hajzl,to sem nevěděl co se z něho vyklube.V rámci snesitelnosti ještě v pohodě film.