Predátor (1987)

Geniální,dechberoucí,hláškami nabitý,adrenalinový,testosteronem chrlící akční kultovní film.Komando goril v čele s Arniem proti 220cm dredatému,neviditelnému emzákovi jehož masku má na svědomí samotný mistr svého oboru Stan Winston.Miluji tenhle film!!!!A nesmím zapomenout na vynikající hudbu Alana Silvestriho.

Běžící muž (1987)

O něco horší než Total Recall ale i tak je to docela dobrý film.Nej.momenty:Vytrhnutí posilovacího stroje z podlahy,traverza na rameni,podpis s trochu bolestivým zakončením.Hudba zajimavá,zabijáci vskutku originální.Taková dobrá oddychovka.U mě za 60%.

Rudé horko (1988)

Arnie jako Váňa Danko je ve výborné formě,Jim Belushi co slovo,to perla.Navíc Morpheus ještě relativně hubenej,Ed O"Ross jako pěknej parchant.Mám takovej pocit že je to první americkej film který se mohl natáčet v Rusku.Hudba mi trošku připomína Komando,ale nevadí.Solidní filmeček u kterého jsem se bavil od začátku až do konce.

Dvojčata (1988)

První komedie Arnolda a hned velký úspěch.Skvělý nápad dát dohromady obra Arnieho s metr a půl velkým Dannym De Vitem.Arnie jakožto dobráckej hromotluckej stodesetikilovej dobrák-panic a naproti tomu Danny jako malej hajzlík a podvodníček.Když vezmu v potaz dokonaly hlášky:A vyřiď bráchovi že kdo si začne se mnou,začne si i s celou mojí rodinou!!!,a krásnou Kelly Preston jako třešinku na dortu,tak tu máme velmi povedenou komedii.PS:Jsu zvědavý na Trojčata:-)

Total Recall (1990)

jeden z nejlepších akčních sci-fi devatesátých let minulého století.Verhoeven natočil vskutku brilantní film plný napětí,akce,hlášek, rvaček,mutantů s vynikajícím soundtrackem od mistra Jerryho Goldsmithe.Skvělé,strhující,fantastické!!!

Policajt ze školky (1990)

Druha spolupráce s Ivanem Reitmanem se Arniemu podařila.Zezačátku drsňák jak hrom a kazisvět který připoutá holku k mrtvole,aby vzápěti převzal místo své kolegyně která se láduje a láduje a pak zvrací jelikož má střevní chřipku místo učitele ve školce.Teď nwm jestli měli strach děti z Arnolda,nebo Arnie z dětí.Spousta gagů,Arnieho angličtina říznutá silným přízvukem z Rakouska,výborná Pamela Reed ve vedlejší roli.

Poslední akční hrdina (1993)

Dobrej úlet natočit tuhle parodii na akční filmy se spousty filmových hvězd.Já se bavil.

Pravdivé lži (1994)

Skvělá akční jízda se vším všudy.Když se James dá s Arniem dohromady tak to stojí za to.Bavil jsem se od začátku až do konce.Arnie je skvělý nejen jako agent,ale také jako nudný otec od rodiny.Jamie Lee je sice zezačátku tochu jako puťka,ale poté když předvede svůj žhavý striptýz tak je dokonalá.Tom Arnold tak to je kapitola sama o sobě.A Bill Paxton???No comment:-).Hudba o5 skvělá(není divu když ji složil Brad Fiedel),děj sice trochu v polovině vázne ale to nevadí.Ovšem doporučuji si pořídit film s původním dabingem od Primy než od Novy,poněvadž je daleko lepší a hlášky stojí za to ne jak na Nově.Ale to je věc názorů.Jinak smekám.

Junior (1994)

Ty krávo tak to je jen pro silné nervy!!Zbouchlej Terminátor????Ne díky už nechci.Jedna hvězda za hezkou a trhlou Emmu Thompson a druhá za štrůdložrouta

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Byl jsem na tom v kině a docela se mi to líbilo.O několik let později to dávala tv Nova a ja nevěděl co si mám o tom pomyslet.Dabing jako obvykle jinej než na jakej jsem byl zvyklej a tím pádem a nárazem ty hlášky už nebyly tak jak dřív.Nicméně pár scén je tu dobrých zejména s těmi autíčky na ovládání,polda-pyrotechnik atd.Ale Arnie by se měl raději držet kvéru.