Likvidátor (1996)

EEM pušky,krokouši,tandemový seskok padákem z letadla,exploze,Arnie,hlášky.Slušné ***

Batman a Robin (1997)

Po debilní trojce,debilnější čtverka.Batman a Robin mi připadali s těmi bradavkami na kostýmech jako by vylezli rovnou z baru Modrá ústřice,Ničitel to je škoda mluvit,Alfréd umíra a Clooney se u toho tlemí,kulisy jak z nějakého hodně špatného filmu padesátých let.Jedna hvězda za Mr.Freeze a druhá za krásnou Poison Ivy.Takhle to dojebat,boha jeho.

Konec světa (1999)

byl jsem na tomhle filmu s mou sestrou v roce 1999 a byli jsme oba spokojení.Arnie tu hraje poprvé chlapa z masa a kostí kterej po ztrátě své milované dcerky s manželkou chlašče.Z hudby jsem měl mrazení v zádech,Byrne byl docela hustej satan,Robin tu na okamžik odhalila své přednosti a dvojka Arnie a Kevin tu mají hlody jak sviňa.Příběh se mi líbil ALE...ten konec mě trošku zklamal.Proč si nenechal tu bouchačku????Ten Satan byl taky jakýsi divný,ale co už.A pak jsem byl zaraženej když se Arnie napíchl na meč.Myslel jsem že když z něj satan odejde,tak se mu ta rána zocelí a bude chlapík jako rys.Jenže se tak nestalo a já řekl smutné WTF???.Ale jinak sem dostal od tohohle filmu co jsem chtěl.Pořádná akce,napětí,dobré herecké výkony a mrazivá hudba.A scéna v metru jak se rozpadne ten borec,nebo s tím vtrulníkem to je mazec.

6. den (2000)

Kouřil tvůj doutník!!!Kouřil můj doutník???Ten hajzl!!!!Nakonec proč ne???Filmy o klonování lidí sice nemusím,ale tenhle mi tak nevadil.I když některé scény jsou k pousmání,tak to není zase až takový průser.Masky jsou docela fajn,hudba dobrá,Arnie má několik dobrých hlášek a tu virtuální přítelkyni bych chtěl mít doma:-).Akorát mám ten pocit že tu Arnie je tak trochu z formy.Ale to je možná jen můj pocit.

Protiúder (2002)

Jde vidět že je Arnie sice už trochu starší,ale pořád je to ten vazoun jakého známe.Podle mě je to docela dobrej akční film.Arnie sice nikoho nepokropí bezbolestnou,zato háže granáty ostošest,párkrát rozbije někomu hubu,a dokonce ukousne borcovi láskyplně kus ucha:-).Je to sice béčko,ale já jsem spokojený.

Terminator Salvation (2009)

Je pravdou že jsem byl v očekávání jak to dopadne bez Arnieho,ale nakonec jsem byl mile překvapen.Ano je to sice jak přes kopírák,ale atmoška je dobrá a vize postapokalypsy je skvělá.Navíc tu máme více mechanických potvůrek(mototermouši,ty velky mrchy co berou lidi jako zajatce,hydrotermouše,T-600).Sam Worthington to zahrál skvěle a krade si celej film pro sebe,čímž Christiana "Batmana"Balea nechá hrát druhé housle.Moon je krásná žena a Bryce Dallas má krásný pohled.Takže to zhrnu:Akce ****,Napětí ***,Hudba ***,Herecké výkony ***. Jo a ten souboj s tím T-800 byl docela dobrej. A možná se ukáže i na pár okamžiků sám velký Arnie(i když digitální).

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Jakožto velkej fanda téhle série jsem byl trošku rozčarovaný.Ti Terminátoři se mi zdáli nějací zranitelní,bez šťávy.Nebyli to ti kileři kteří byli v jedničce a dvojce,a co to mělo jako být s tím Silbermanem???Totalního vola z něj udělali(i když na druhou stranu já bych zešílel taky).Na druhou stranu napětí tam nějaké bylo což jsem rád,pro Lenu Headey mám slabost a Summer Glau???Tak na tu je krása se dívat,ani sem nevěřil že může taková hezká tvářička hrát cyborga.Takže za mě slušné tři hvězdičky

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Pár slovy:Vynikající,bravurně natočené,skvělé herecké výkony,nad triky velky klobouk dolu na tu dobu,hudba skvělá.T2 pro mě zůstává nejlepším akčním sci-fi thrillerem všech dob!!!PS:Trailer jak se vyrábí Terminátor je prostě brilantní.

Terminátor (1984)

poprvé jsem tuhle klasiku viděl až v patnácti letech ještě s původním dabingem kde Arnieho daboval Jíra Pomeje.Ale dabing ten mě vůbec nezajímal,protože jsem byl přilepenej na obrazovce.Je pravda že ta scena s tím okem je trochu úsměvná,ale jinak to nekazí můj zážitek.Jedním slovem řeknu:Vynikající akční film který o sedm let vygradoval do nejlepšího pokračování všech dob.PS:A z Arnolda jsem byl málem zesranej strachy:-)

Expendables: Postradatelní (2010)

Sly a spol ukazují že na to pořád mají!!!!Když jsem to viděl poprvé,tak jsem seděl s otevřenou hubou a jen jsem čuměl.Vynikající hlášky,hudba skvělá,holčina kterou naší kluci zachránili byla nádherná,Lundgren byl hustej.Ale když se v kostele sešla ta nejsvatější trojice,tak to byl fičák největší a mé srdce zaplesalo blahem.Jeden z nej akčních filmů v mé sbírce filmů