Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Absence Rachel Weisz dost podstatně snižuje film jako celek. První dva filmy byly super, a ta Ráchel... Tu nenahradí žádná, natož prostitutka z Odplaty. Ale nové prostředí se osvědčilo a i nápad s terakotovou armádou byl originální, při zvuku řínčení keramiky jsem se dokonce příjemně zasmál. Z herců nejlepší samozřejmě Fraser, i Li se předvedl a Hannah tradiční a stále dobrý. Ale přesto za chybějící Ráchel jenom 3***.

Zkřížené meče (1998) (TV film)

Náhodou tuhle mečovou trilogii mám rád, protože není tak blbá, jako většina pohádek po roce 2013!

Fantomas (1964)

Každý díl Fantomase je filmová legenda, kterou stvořila Francie a nejde na ni zapomenout. Proto dále již nemusím tím nic psát a bez debat spolu s neméně lepšími Četníky za 5*****.

Král džungle (1997)

Výtečná komedie s notnou dávkou nadsázky a naprosto nepřekonatelným projevem vypravěče.

Kat (2004)

Ale jo, tohle mě celkem bavilo. Sice to možná nemá sebelepší akční scénu, než závěrečnou kompletní Saint-family likvidaci, ale nápad dobrý, zpracování také ušlo a kdyby Thomas Jane jenom nechlastal vodku, tak by byl film (pro mě) za 75%. Takto iba iba za nižších, ale stále hodnotných 70%.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tohle zdaleka nebyla sračka, i když to pojetím a především výpravou může vypadat. Ale upřímně, kdy Postradatelní ničili nepřátele tankem? V tomto filmu. A opět vítězí herecky záporák, tentokrát urputný Mel "Stonebanks" Gibson. I když je nábor dosti nudnou pasáží, vytáhnou to zaručeně Antonio a především Ronda Rousey! Bylo to fajn, aspoň byl příběh o trochu více vážnější. Btw, výprava byla na stejné úrovni jako dvojka, takže je vše ok. Za mě 80%

Replikant (2001)

Docela se to dalo, i když je to píčovina jak hrom...

Tři mušketýři (1993)

Minimálně za title song a herce ty 4**** stojí. Není to originál, ale funguje to.