Světáci (1969)

Tenhle film vážně zbožňuji a to mi většina těch Československých komedií a jiných komunistických píčovin , leze dost na nervy .

Neviditelný symbol (2010)

Film kterej se snažil mít pevnou kostru a děj ale nějak se mu to nedařilo jinak dávám body za snahu .

RRRrrrr !!! (2004)

Tady potřebovaly prachy a tak udělali takovudle hovadinu kam dali jednu hvězdu a plácli ji na plakát aby nalákali lidi ,jinak film sám o sobě je nudný a dlouhý a po opakování vtipů už ani vtipný není tak se může líbit maximálně dětem na ZŠ místo vyučování jinak dost infantilní.

Konečná (2018)

Margot Robbie zase nezklamala tady ty psychopatický role ji jdou bezvadně a film byl na jedničku .tak nechápu zdejší hodnocení .

V pasti (2016)

Poměrně slušnej Thriller ještě trochu dopilovat a originální film je na světě , navíc tam bylo vše co mělo lekačky , napjetí , akce ,paranoja ..... za mě bezva .

Polibek upíra (1988)

Tohle bylo vážně hrozný ,navíc myšlenka a film se patrně rozcházeli a Nicolas vypadal jakoby byl na tripu .

Slender Man (2018)

Mohlo to být docela slušný ale to jen kdyby byly prachy, tady nápad byl ale během natáčení se nějak vytrácel a zase vracel až se divák divil co se to děje a kde se to strašidlo tady vzalo a za jakým účelem vraždí a jak dlouho proč si vybírá mladé lidi a když o něm je celá stránka tak proč tam je video na jeho vyvolání a nikdo ho nesmaže zkrátka to vyvolává moc otázek a málo odpovědí.

Jan Palach (2018)

Zajímavý film o Palachovi , oceňuji to že zde je zmapován život Jana Palacha až do do osudného dne . Není to tedy žádný film co nám říká již známý příběh ale naopak se vrací na začátek aby nám objasnil co nejvíce podle mého názoru velice vydařený kousek i když tam samozřejmě byla slabší místa ale jinak fakt pecka,