Collateral (2004)

Nechápu tady ta kladná hodnocení po hodinu po skončení filmu už si na to ani nevzpomenu .

Mustangové (1961)

Marilyn Monroe v hospodě plné chlapů s pálkou a míčkem jak hypnotizuje svými boky všechny kolem je vážně užasné.

Provinění (2016)

Film láká diváka především na jména herců ale výkony už dost pokulhávají .

Samotáři (2000)

Tenhle film je prakticky měřítko kvality dobré české komedie.

Silent Night, Deadly Night Part 2 (1987)

Tady už to taková sláva nebyla. Bylo tam z 80% záběrů z prvního dílu, což je super že se drží předlohy vánoc ale my chceme pokračování ne rekapitulaci prvního dílu. Zbytek byl převážně vyprávění pacienta a psychiatra a pár záběrů mezi tím jinak dost nuda .Cekově průměr .

Silent Night, Deadly Night (1984)

Konečně něco originálního , už žádnej kemp ,předměstí ,nebo blázinec ale vánoce psycho samo osobě pro mnohé z nás na tož pro kluka kterému zabijí rodiče na štědrý den . Byl jsem fakt nadšen jen tím námětem . A film mě nakonec vůbec nezklamal vřele doporučuji .

Milion let před Kristem (1966)

Na svoji dobu dost slabí tam to zachraňovala jen Raquel Welch jinak propadák.

Mechanický pomeranč (1971)

Mechanický pomeranč je těžko popsatený. Diváka ve své době jistě šokoval a pobuřoval dnes však koukáme na něco neuvěřitelného s bravůními herci a jen žasnem nad samotnou myšlenkou.Tady to prostě člověk musí vidět jinak to nejde.

Transformers 3 (2011)

Tady už vyloženě vařily z vody a navíc bez Megan to nebylo ono .

Já, Simon (2018)

Tak dost zklamání .Nic extra tohle dílo zapadne do průměrnosti ostatních takových filmů i když námět slušnej výsledek už ne .