Rambo II (1985)

Rambo II je už jiná liga oproti jedničce tady akce ze všech úplně stříká a náboje nedochází .

Rambo: První krev (1982)

Možná to není nejlepší Rambo ze všech, ale pro mě jeden z prvních akčních filmů co jsem vyděl takže trochu srdcovka a i poměrně slušné herecké výkony dané doby.

Audience (1990) (divadelní záznam)

To sou paradoxy .

Tátova volha (2018)

Tenhle film měl potenciál ale bohužel nebyl využit škoda.

Superman 75 (2013) (TV film)

Ohromující 3 min krasně vystihly všechny důležité okamžiky v supermanově životě .Každý kdo se alespoň trochu zajímá o svět comicsu tak ta to pozná sám .

Tajuplný vlak (1989)

Bezva film s několika dějovými rovinami dost připomíná Quentina Tarantina a jeho tvorbu z 90.let jinak není co vytknout.

Kazišuci (2018)

Tohle téma je tak trochu (dost) klišé i když někdy pobaví tak tady v tomhle případě se tak nestalo .

Solaris (1972)

Těžce depresivních 167 minut trvající snímek o vnímaní reality a zpochybňování jí samotné .Navíc po skončení bestak přemýšlíte o co jim šlo a co měl znamenat ten konec.

Speciální jednotka (2011)

Dolo se víc využít potenciál filmu takhle na něj brzo zapomenete .

Zátaras (1997) (TV film)

Původní verze z roku1971 byla daleko lepší po všech směrech tady potřebovali romantickou zápletku a napravenýho hříšníka . Celkově dělat v roce 1997 film ze 70.lel je dost ujetý plus dát tam mobil , rodinu a zbytek nechat podle původního scénáře to je jak stavět sněhuláka v létě.