Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

nebylo to špatný na začátek trilogie nb jak se to píše:_D řekněme že to na mě působilo vlažně místy moc pěkný a chvilkama prostě normalní pánoprstenovina :-D ale jinak celkově dobrej film a pokud je 2jka eště lepčí tak to aspon omlouvá jedničku protože ta to musela nějak začít no prostě dobrej film ale mylsím že 2jka bude lepší a 3jka? tvl zase čekat celej posranej rok nejspíš zase až do prosince jako na dvojku :-( nesnáším to čekání:-D

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

hruuza nebavilo mě to ani z poloviny jako pán prstenu trilogie každej díl byl užasnej ale tady? jednička nic moc dvojka nic moc a trojka? taky mrdkovina .Prostě něco se ztratilo z toho kouzla nb nevím prostě neni to ono ale stejně se na to jjuknu eště parkrat ad vím co se mi nelíbí:-D

Vítejte v džungli (2003)

nooo ehm nooo film kde dostane od arnolda žezlo tady ten pán Dwayne by asi měl být nabušenější akčnější ale jinak na to že to byla ptákovina jak hrom to v jistých chvílích nebylo zas tak špatny čímž myslím že to byxla sračka ale libil se mi konec:-D ale rozhodně nikdy arnolda nenahradí to je jasný i ted když se zase arnold vrátil z filmoveho odočinku tak pan Dwayne na něj nemá a nebude nikdy mít:_D Arnold je jen jeden Dwane muže pokračovat jako akční hvězda ale nikdy to nebude prostě ono:-D nvm jak to říct ale hm no na arnolda nemá a dlouho mít nebude obvzlaašt když bude hrat vesračkách jako je rychle a zběsile což už taky nejsou filmy o zavodech a autech ale spíš o pohádkové akci a kradení prachu a ježdění tankama po silnicích a prostě sračka eště věčí pohádka než tohle :-D takže pokud bych mě lsrovnavat rychle a zbesile 6 a tohle tak podle meeho nazoru byl tento film realnější než rychle a zbesile 6 taky to byla pohádka v jistých scénách ale ne tolik ultra dementně pohadkovitý jako rychel a zbesile 6 kde si v klidu in diesel skočí z auta v kdo ví jaky rychlosti a chytí mařenku a eště se svou a jeji vahou narazi zadama do auta a nic mu neni ani mařence :-D to byla fkt pičovina jak hrom :-D takže no ušlo to teehnle film a jelikož sem se nasral na rychlea zběsile tak ted jdu napsat něco tam k těm filmum s vinem kerej skáče jak opice :-d

Tenká červená linie (1998)

nemůžu uvěřit že tu někdo říká že je tohle lepší než zachrantě vojína ryana vy máte asi v hlavách pěkně nasráno že? vždyt tohle je přehnaně dlouhý a ukecaný a nudnýýý ja sem to vyděl tak 3x a zrovna se chytam po4té a stejně myslím že mě to bud zase nudit , herci pro někoho skvělí pro mě nudní furt se jen někde valí a kecaj to je nuda , v ryanovi je hned na začatku nehorazna akce a pak příběh skvělej a zakončení taky luxus a nepotřebovaly na to 3 hodiny jako tady tohle je utahana nuda jen řeč ia keci a malo akce pěkně trapný film a ohodnotím ho hvězdičkama eště dnes ale až po shlédnutí ad mám čerství názor takže jdu na to ale zatím podle minulích zkušeností si myslím že je to sračka . a mimochodem ty vaše hvězdy no znám tam jen 3 lidi zná asi i každej ale zbytek je jako kdo? cloney,travolta a možna noltie sou hvězdy ale jinak nikdo zvlašt hvezdnej tam není takže ryan je jednoznačně lepší ikdyž tam maji taky jen jednu nb dvě hvězdy tak stejně ryanovi tahle uspavací pohadka nesaha ani po kotníky .

Andromeda (2000) (seriál)

jedna z ucty ke genovi ale jinak to je fakt sračka a nechapu že to mělo 5 sezon:-)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

dvě hvězdy za ty kočky a kozičky ale jinak odpad jak svina a chlupate cecky Hasselhoffa mě děsí do dnes takže ne díky fuj :-D

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

mám moc rád Hvězdnou bránu ale ten Robert Carlyle je tak nesympatickej kokot že sem byl kolikrat z toho uplně nasranej jak je nepříjemnej a v podstatě sem si tam nenašel moc oblibených postav ale nakonec se to povedl oa zrovna když sem přišel trochu k chuti na ten serial tak celej jeho potencial zahodily a nechaly toho nechapu proč zrovna když to začalo být zajimave tak toho nechaj jako u atlantis sice někdo řika že jim dochazel už dech ale ja tomu nevěřím byl to supe rr serial a byl teprve v pulce sve životnosti a tenhle serial měl hodně potíží ale taky se začal rozjíždět a dokonce se i libit ale vše se posralo nechaly toho škoda no:-p nasraly mě takže dam nejnižší hodnocení co se star gate týče co sem kdy dal pouhe *** hvězdy je mi líto :-( ale někteří herci byly trotlové nepříjemní a bylo to moc kratký jen 40 dílu je malo to byl sotva rozjezd a když ž se to rozjelo tak konec? kvuly tomu jen 3 takže hotovo:.D

Město nemrtvých (2013)

Pobavil sem se:-) a rád sem viděl Dolpha v uloze likvidatora Zobmie ale nelíbila se mi kamera ktera sebou cukala jak idiot při robotích soubojích jinak dolphpvi souboje sou super první pul hodina rozhodně dobrá ikdyž to okolí působí levně tak stejně v celku docela dobrej film:-D pár uletu ale i pár slušných scén prostě dobrá Lundgrenovka:-D ale připadalo mi hned na začatku že je to jak rezident evil 2 tam taky si vedec najal lidi aby zachranili jeho dceru a tady si zas vedec co to vymyslle najal dolpha:-D ale jina kdobrý :-) vostok

Star Trek (1966) (seriál)

Co že? jen 62% vy nevděčníci , víte čemu a komu tenhle serial vydlaždil cestu? i někteří odborníci z nasa pracují a zkoumaji vesmír dostupnými prostředky jen proto že koukaly jako děcka na tento serial:-D dokonce i první mobilní telefon byl inspirován komunikatorem ze star treku jeden vyvojář z motoroly si všiml komunikatoru kterej je malej přenosnej a bez drátu a šup a trklo ho to sice měl ten telefon pul kila ale vedlo to k dnešním telefonum :-) :-D a navíc je to super serial ikdyž uznávám že triky a modely a chodby vše vypadá levně a papundeklově ale když se nad to povznesete tak je to super:_D jo a můj nejoblibenější z posádky je Spock :-D