Stážisti (2013)

Slabsi a to dost. Komedii jsem cekal, ale nedostalo se mi ji, pritom mam Owena rad. Stopaz by mohla byt klidne o 20-30 minut kratsi a divak by o nic neprisel.

Čtyřicítka na krku (2012) odpad!

Pred filmem jsem si zadelal na tzv. strevni kolize, ale necekal jsem, ze cas straveny v krecich na zachode mi bude prijemnejsi nez sledovani tehle otravne ujecene a nudne ctyricitky.

Jiná země (2011)

Nechat se nalakat plakatem, ja naivka. Kamera se houpe jak na lodi a zabery jsou beze smyslu. Jedna hvezda navic za slusny konec.

Stmívání (2008)

Dalo by se to zkratit asi na jeden dil buffy - klaticky upiru. Pulka filmu je vyplnena hroznou vatou, ze by to nezvladlo snist ani 12 modelek victoria secret, a zbytek jsou skoky mezi dejovymi zvraty bez vysvetleni. Presto musim vyzdvihnout vykon Pastinaka, svetelkujiciho vegetarianskeho upira. To bohuzel jenom vypovida o ubohosti zde pritomne herecke konkurence.

Elysium (2013)

Je to sci-fi wet dream, ale pak prijde konec, ten hrozny konec, ktery to cele odsoudi do role pohadky a nasadi tomu korunu z nelogiky. Btw pan Sharlto Copley je vybornej zaporak, coz bylo jasny uz od districtu.

Velký Gatsby (2013)

Velky Gatsby aneb jak vylicit tragicky pribeh hlavni postavy bez toho aniz by kdokoliv hnul brvou. Kdybych nemel rad Lea, tak tomu snad ani ty 3 nedam. Soundtrack nadprumer, spiderman mi vadil.

Příběh Alvina Straighta (1999)

Vemte asi 5 nejobecnejsich lidovych "mouder" a patosu o rodine/stari, prolozte je dlouhymi zabery na chlapa jedouciho na sekacce a do pozadi dejte trochu otravne hudby, kdyz to date na 200 stupnu do trouby - dostanete Straight Story.

V zajetí démonů (2013)

Par lekacek, nic nového ani zajímavého, atmosféra kolisava. Spatny horor to ale vyloženě neni.

Liberationis (2013) (amatérský film)

Smutne, kdyz clovek sam hodnoti (a asi jeste s celou filmovou partou) svuj film a dela to zpusobem tak nestastnym, jen aby ho vytahl z podprumeru. A nastvat se, ze moje amaterska tvorba neobsadila prvni pricky mistniho top twenty muze fakt jenom hovado.

Lesní duch (2013)

Protoze se najdou taci, kteri hodnoti film jako odpad podle traileru a jeste se priznaji, zvysuju na 5 :)