Interstellar (2014)

Původně jsem film vůbec komentovat nechtěl, ale objevila se tu spousta samodomo teoretických fyziků a to i přesto, že film nemá podnadpis "Realita/Fyzika/Dokument" ale "Sci-Fi". Tady by argument mohl skončit, protože nevidím rejpaly pod filmy jako například Titanic, který měl ztvárnit historickou událost a přesto je v něm fyzikálně-historických chyb jak máku :). Všem bych doporučil rozhovor o Interstellar se skutečným astofyzikem http://www.thedailybeast.com/articles/2014/11/11/neil-degrasse-tyson-breaks-down-interstellar-black-holes-time-dilations-and-massive-waves.html

Annabelle (2014)

Videno v kine. Herci vyborni. Technicka stranka skvela. Pribeh celkem originalni. Lekacky a napeti taky na vysoky urovni. Mozna jsem jinak stavenej, ale kdyz se po 4. otevreli dvere vytahu, tak jsem se nesmal... a to ani nikdo jiny v sale.

Sex Tape (2014) odpad!

Bohužel to potvrzuje úpadek americké komedie po Millerovych. Neexistuje stopáz která by udělala tenhle film snesitelnym.

The Last Exorcism Part II (2013)

Hvezda navic za velmi slusny konec. Kdyby se to cely natocilo v tomhle duchu, byla by to vetsi sranda a nemuselo si to hrat na nejaky drama.

Signál z neznáma (2014)

Velmi dobre scifi se slusnym dejem. Herecke vykony dobre, triky moc fajn a napeti vydrzelo az do konce.

Unesení vetřelci (2014)

"Film". Nejhorší jsou snad ty jakoze herecké výkony a používání laciných efektu různé deformace kamery. Jinak hvězda za občas slušně vybudovanou atmosféru.

Dárek do cely č.7 (2013)

Strašlivá ždímačka, zezačátku to tak nevypadalo, bylo to spíš dost korejsky ulítlý, ale od půlky to človeku šlape na krk.

Divergence (2014)

Docela hodně špatný, souboje a akční scény jsou jak z filmu co měl jít přimo na VHSku z TV produkce a herci jsou taky gumový až hrůza. Ambiciozním dívčinám to samozřejmě zahraje na tu správnou strunu a přidá trochu cukrbliků takže pětkují až se jim zardí tváře. Nás filmové cyniky to nechává chladnými.

Godzilla (2014)

Moc se mi líbil minimalistický přístup k monsters a nova Gojira do nej mohla sklouznout jeste víc a vzít si něco z cloverfieldu. Kladný hrdina filmu je zadumcivy a sympaticky drsňák a nemluvím ted o Ryanu Goslingovi. Godzilla je epicka a skvěle se ji fandí. Doporucuju imax.