Taková zvláštní rodinka (2001)

Wesi Andersone, zhiň! Potreti a naposledy jsem se nechal nachytat na dobre hodnoceni tveho filmu a znovu je z toho akorat radoby umelecka/filtrovana, nudna, prebarvena pi*ovina

Den cvoka (2002)

Utrapne, nudne, smutne... jestli to tu nekteri mysli vazne a skutecne je to pro ne zrcadlo do vlastniho zivota tak potes panbu.

Hon (2012)

Videli tu ty petkari klucinu? Podle utrpnych komentaru jsem cekal tezkou depresivni a silnou dvouhodinku, dockal jsem se zdlouhaveho, nastavovaneho, slabeho cajicku.

Nepřítomnost (2011)

Lepsi 3*, atmosfera prvni poloviny vyborna, jak melo dojit na nejake ty efekty ke konci tak to slo s kvalitou dolu.

Skyfall (2012)

Craig neni 007 a nikdy nebude...

Zpátky ve hře (2012)

Za cely ten film si to zaslouzi 4, ale kdo proboha dovolil aby ten konec delal disney.

Ruby Sparks (2012)

Zacatek na 5, inteligentni, snilkuv manifest. Za ten konec strhavam hvezdu, spis me nas*al.

Atlas mraků (2012)

Neni slozite se ve filmu vyznat, pribeh se da sledovat a film Vas bude bavit az do konce. K jeho sledovani nepotrebujete prukazku intelektuala. Bohuzel cele trihodinove smerovani k velkemu finale vyzni do prazdna a Vam to bude lito.

V temnotě (2011)

I přes veškerou autenticitu naprosto průměrný a místy nepřehledný film. 40 minut jako dokument by šlo, ale ne 145 minut filmu. Pokud jde o židovskou tryznu, nemusíte to nutně srovnávat se schindlerem, ale stačí takový kluk v pruhovaném pyžamu a pak nechápu ostatní hodnocení.