Doktor od jezera hrochů (2010)

To je taková trapárna až hrůza!!!!!!!!! Nechápu, jak tohle může někdo natočit, bych se hanbou propad, herci hrůza dej nic moc. No hlava mi to nebere, ostuda!!!! To když vidí někdo v zahraničí, tak si asi musí myslet, že nejsme normální!!!!! Jaroslav Šmíd by neměl hrát, protože to je otřes co tu předvádí a ta jeho sestra... No raději toho nechám prostě se tomu vyhněte a uděláte dobře!

Černá kočka, bílý kocour (1998)

85%? To ani náhodou! Živý, originální, jo, ale také trapný a až moc divný, nudilio mě to!

Vodní svět (1995)

65% to snad ne, báječný film, vše klape! Skvělé nápady, herecky super9/10 a musím doporučit, mě to nadchlo a se synem,jsme to viděli tak 10 krát!

Havran (2012)

Já bych, krapet změnil konec a bylo by to na 4*, ale jinak v celku povedený film, asi až nemožné unikání, to by v reálu neklaplo, jinak v celku nápadité! Procenta, tak nějak odpovídají.

Amazing Spider-Man (2012)

Pro mě naprosto zbytečný, film! Téměř nic nového, nemá to tu akci a vtip, nevím z jakého důvodu se to točilo!!!!! Jo kdyby to bylo poprvé, tak proč ne, jako by měli natočit, opět Šestý smysl, či jiný film! Jó pokračování proč ne, ale tohle! Nechápu!!!!!

Raubíř Ralf (2012)

Tak jsem, těsně po shlednutí,krapet jsem se nudil, ale nebojte předtím, než jsem si to pustil a říkal jsem si lidi to nějak dobře hodnotěj, tak já to krapet skritizuji, ale musím si to pustit a dokoukat. Protože poprvé jsem viděl jen asi 5 min a něco mi do toho přišlo. Jediný co mohu,že ze začátku a v půlce to má asi dohromady 10min slabšího místa, ale to plně nahradí, zbytek! Komu se to nelíbí je vážně barbar! Skvělý nápad,originalita, akce, animace, scénář, no bomba!!!! Přemýšlím a společně s Jak vycvičit draka, nej animák, 17/20 a asi dam 5*, ale jo dam je!

Thor: Temný svět (2013)

No a co teď? Jsem v rozpacích, asi práci ve studiu a na počítači to dalo velkou, akce je tam dost, herci se snaží, rozhodně chápu, že jsou lidi nadšeni, ale ale! Nějak to nefunguje, je to moc chaotické! Spousta věcí nedává smysl a já se těšil až to skončí, páč mne to zas tak nechytlo, ono již ten první díl, byl (divnej). To bych ani nezazlíval režisérovi, ten to ještě hodně drží, myslím, že špatný námět, ale to je jen můj názor! Rozhodně jsou, tisíckrát horší filmy a měli byste jej vidět a udělat si svůj obrázek! 6/10, ale doporučuji!!!