Božský Bruce (2003)

Jak pokazit super, námět.Tak super nápad a zhostí se jej takto. Mohl to být fantastický film, ale není 50% místy vtipné, ale jen místy!

Atlas mraků (2012)

Pro mě těžké, psaní! Šíleně, ale šíleně jsem se těšil a to asi byla chyba! Film je dost dobrý a stojí za to jej vidět, ale není to ta bomba co jsem čekal! Šlo to natočit lépe, ale pěkný a originální film!

Městečko South Park (1997) (seriál)

První díl, či filmek, nebo co to bylo je super, ale poté hrůza, bez dobrých nápadů, mluvit sprostě umí každý, to nemusím čumět na seriál, mohu zajít na zastávku a je to zhruba stejný děj! Měli nechat jen ten první počin a dal bych 5*, za humor, postavičky, originialitu, ale celej seriál je trapnej a nudnej, pardon všem příznivcům, ale je to tak!

Milionář z chatrče (2008)

Hodně mě tento film oslovil, jeden z mála Oskarových filmů co za to stojí a plně si tuto cenu zaslouží! Viděl jsem to již 4x a stále je skvělý!!!!!Musí se líbit většině publiku!!!!!! Mohu jen doporučit!

Kick-Ass (2010)

Hodně povedený, dost jsem se bavil, ale i chvilkama nudil, ale dost dobrý, tak 82%, malá je boží!

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

V každém případě je to podobné jedničce jen o dost větší nuda. Hlavní hrdinka sama neví co chce a hraní na city diváka se zde míjí ůčinkem, ale asi né ůplně, když to má tolik příznivců, pro mě mimo pár provedených triků a krásně vytvořených měst, nuda a sem tam krátké napětí, spíš přípravný film na trojku. Něco jako relikvie smrti 1.

Za lepší život (2011)

No je to ostrý, ale je to tak a to si myslim, že jsou tam i mnohem horší příběhy o kterých se nám, chudinkám ani nezdá, asi nereálnej dobrák ale dobře zahranej, doporučuji!!!!! Měli bychom vidět tyto příběhy, jistě nám prospějou

Crash (2004)

Zklamání, zklamání, není to úplně špatný film, ale je to ten film od kterého něco čekáte musíte se prokousat nudou, abyste něco dostali a pak to buď přijde,nebo ne a zde pro mě přišlo jen naštvání, když budu chtít bejt znuděnej a naštvanej, tak si přece pustim naše hokejisty, nebo fotbalisty a né film. Je to přesně ten film co chcete vidět jednou a to už jsem udělal a ničim dvd, škoda ale slabej na city hrající průměrnej film!!!!!!!