Útok na věžák (2011)

Za ty prachy dobrý, ja se nenudil. Čekal jsem to horší a nakonec, tak asi 65%, ale za odvahu snahu a vše dohromady, musím dat 4* a doporučuji!

Tahle země není pro starý (2007)

Zvlaštní film zvláštně natočen a něco mezi 3 a 4*, tedy u mě, asi se na to koukněte a udělejte si obrázek sami.

Zmizení (2013)

Hodně dobrej filmek! Ani se nedivím co se tam všechno dělo, člověk by dělal vše pro záchranu dítěte, ale víc prozrazovat nehodlám, drsný drama a určitě doporučuji.

Obřad (2011)

Naprosto průměrný film, dobří herci, ale ve směs co má být napínavé, tak se točí stále dokola, což je škoda,ale jednou vidět proč ne.

RRRrrrr !!! (2004)

Jo je zde pár dobrých hlášek, ale spíš dávných než super, ale jednou vidět a každý ať si udělá obrázek, já byl sklamán, asi jsem moc čekal!!!

Minority Report (2002)

To je přesně film, který zbožnuji! Divím se, že tak málo lidí toto má v oblíbených!!! Ten film, ale za to stojí, v tomto filmu jsem začal mít rád Toma Cruise a od tohoto filmu je ůžasný. Lze jen doporučit!!!!!!!

Fotr je lotr (2000)

Průměr, obcas dobré, občas trapné!!!! Přesně na 3*, nikdo by se nechoval, tak jak postavy.

Terminator Salvation (2009)

Je to film co nenudi,ale nesmí se nad tím moc přemýšlet. Je zde spousta věcí co nedává smysl a 3 dil, byl asi zbytečný. Ty bytky mezi roboty a lidmi je fraška a spousta věcí je nelogických, je mi jasné, že nějak se to musí natočit a vyřešit, ale ve dvojce to šlo a fungovalo, tai se vaří z vody, ale akce zde je a celkem to šlo, přesně na 3* a doporučuji. Rozhodně páteří mezi lepší filmy.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Úžasný režisér, mám jej hodně rád a tento film je pecka, velká odvaha to natočit mé pocity jsou smíšené! Konce jsem se bál, jak to jen může vyřešit a smekám!!!! Mohu jen doporučit!

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Je to nářez, nenudil jsem se a to jsem byl ospalej, přesně mezi 4 a 5*, ale 65% to snad né, si s tím museli dát obrovitou práci! Tak dam 5 a mohu jen doporučit!!!