Leon (1994)

Ano je to klasika a super film, který by měl vidět každý, herecké výkony Reno a Portman fantastické, tak proč jen 4*, protože chodba střelba a mě to bolelo a já to tak nechci, stačilo kousek a byl pryč, stačilo málo a mohlo být 5*

Život Briana (1979)

Neeeefunguje to na mě, špatnej humor, chápu to téměř vždy, ale není to ono!!!! Ani jednou jsem se od plic nezasmál, občas je to k pousmání, ale když vás komedie nerozesmeje, stojí za ....

Jump street 21 (2012)

Bohužel je to místy, až moc trapný, nevyvedlo se to ani jako komedie a už vůbec to nebylo napínaví, seriál byl o dost lepší!!!! pro mne velké zklamání 170 fanoušků asi nikdy nevidělo nic jinýho!!!!!! 50% a to jsem ještě hodnej!!!!!

Rivalové (2013)

Tento film jsem odkládal a to pro to, že nemám rád závodnické filmy a ani po tomto je mít nebudu. A rozhodně jsou i lepší filmy o závodění 91% nechápu, ani to není podle pravdy, já osobně v půlce filmu se dost nudil a dokoukal jsem to jen abych viděl, jak vyřeší konec, ten nebyl zlí, tak dam 3*. Není to film dle mého gusta a pro mě nadsazený, ale lidem se líbí, tak jej zkuste.

S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)

Tento druh vtipu a spoustu vtipů či hlášek již měl Vlasta Burian, ale ten byl úplně někde jinde!!!!!! Rozuměl jsem co vším básník chtěl říct, chápal jsem narážky, ale jediné co to je, tak je to odvážné, ale tak šíleně trapné, nudné a dětinské, že to ani není možné 88% je výsměch a již při sledování, jsem nechápal, jak se ti lidé mohou smát, takovým traparnám,ale co každý má nějaký vkus a jestli je člověk zalezlí doma a nepotkal se s nikým vtipným, chápu, že se smát bude, vlastně nechápu! Rozhodně z úcty nehodlám dát víc jak 1* a omlouvám se, ale není to dobrý!!!!!!

Volání o pomoc (2007)

Je to hezký film, střídají se zde nálady a mám rád tento druh konce, herecky na jedničku. Obdivuji trpělivost pana zubaře 7/10

Zločinec (2008)

Příjemné akční překvapení, jedna chyba a už se vezete,chce to vidět a já se nenudil.

Můj život jako pes (1985)

Krásně natočené, děti tu hrají neuvěřitelně, dojemný příběh, který krásně plyne

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Dvě hodiny, nudy a zase nudy!!! Kravina co si hraje na dobrý film, vlastně je to celé postavené na lásce, která propukne, téměř na první pohled, ženy se tu převlékají, za muže a naopak, ale takovím způsobem, že i slepí, či hluchý si toho musí všimnout, na první pohled a to přesně nesnášim, dělá to z diváka idiota a z postav též!!! Miluji její oči, jsem zrozen se v nich utopit, přitom jí kouká do obličeje, očí a nepozná ji!!!! Fakt super 79% jste blázni a zničili jste 2 hodiny mého života:(

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Ale jo bavilo me to, čekal jsem to horší, efekty na úrovni a docela to šlape, něco mezi 4 a 3* kvůli nízkému hodnocení dám 4, vidět to již nemusím, ale jednou určitě jo.