• Thriller

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Musim povedat ze ma ten film nebavil od zaciatku do konca. Dejova linka uplne nezaujimava, a destrukcia minimalna. Kde sa to hrabe na 2012 ktory bol paradny audiovizualny popkorn

Nikdo (2021)

Ja taketo filmy proste mozem. Paradne akcne sceny a super soundtrack ! Dedo bol top :)

Napětí (2021)

dobre natocena otrepana nuda. jedine plus je hlavna herecka a soundtrack. inak to absolutne nic nove neprinasa a nema to cim zaujat.

Poslední výstřel (2021)

Akcny film , ktory nieje az tak akcny ako by sa na Neesona patrilo. Pribeh jednoduchy, a akcne sceny dost slabe. ( a to sa Liam mohol s odstrelovackou riadne vyšantiť) Na jedno pozretie neurazi. 50%

Chaos (2021)

Nebyt tam toho trapneho otravneho smradu okolo ich hláv, bola by to prijemna jednohubka. Avsak to kazilo cely uz tak priemerny film.

Godzilla vs. Kong (2021)

Fuuuha... audiovizual super. Zaciatok pomaly, potom vsetko uponahlané,malo rozvyté. . Dejova linka s trapnym cernochom a premudrelymi detmi uplne zbytocna.. sceny v hongongu farebne ako omalovanka, a prilis blizke zabery kde nevyznie velkost monstier. a kong si naprava rameno ako Gibson v smrtonostnej zbrani ? To uz bolo moc.. ale inak v celku zabava 65%

Odio l'estate (2020)

Dejovo nic prevratne, humor slusny hlavne vdaka slovenskemu dabingu, a vsetko to zachranuje ten dobry pocit pocas, aj po dopozerani filmu.