• Rodinný

Zkrocená hora (2005)

Mě tenhle film mile překvapil. Překvapilo mě jak se dá zpracovat vztah dvou můžů., tak aby to nešokovalo, ale přitom ani nepohoršilo. Velmi ožehavé téma, které se povedlo zpracovat ve velmi dobré kvalitě, což svědčí i o osmi nominacích na oskara a jeho třech vítězství. Ang Lee natočil zase jeden velmi dobrý film.

Karcoolka (2005)

Nevim proc, ale me tento pribeh opravdu nadchl a hodne se mi libil. Mozna proto, jak tomu sedl cesky dabing a nebo proto jak jsem si ho uzil, proste to tak bylo.

Schindlerův seznam (1993)

Velmi zajimave tema, ktere bylo zpracovano ve velke lehkosti. Jsem byl mile prekvapeny nad prubehem a vypravou. Jsem rad, ze jsem tento film videl. Dal mi toho hodne.

Smrtonosná past (1988)

Nevim jestli si tento film zaslouzi necojineho. Zacatek i konec vas nuti htit vic a nepremyslet nadtim co bude...

Jerry Maguire (1996)

Ukazka jak se z niceho da vytezit hodne... Mlada Rene Zellweger uz tehdy ukazala jakou muze byt hereckou. Ve spojeni s Tomem udelali z nudneho zacatu velmi zajimavou podivanou.

Pýcha a předsudek (2005)

Nevim co k tomu vic dodat.me teda tento film zaujal po vsech strankach. Zaujal me hlavne Donald Sutherland s jakou lehkosti pojal svou roli. Mylsim, ze ukazal sve mistrovstvi a i to jak je porad nedocenenym hercem. Proste po dlouhe dobe film, kteremu nejde nic vytknout. Urcite se bude libit!

Obyčejní hrdinové (2004)

Je dost veci, ktere by se dali bezproblemu vytknout, ale co nadelate. i tak davam 4*, jelikoz dej a herecke vykony me o tom presvedcili.

Dům u jezera (2006)

Od zacatku do konce se vyplati sledovat, pak zjistite jak veci do sebe zapadaji... Jednoduse navrzena komedie o tom jak se da lehce zamilovat do cloveka, ktereho jste doposud nevideli.

Let číslo 93 (2006)

Nevim jak tomu mam rozumet, ale neco mi tam chybelo. Mozna me nepresvedcil zacatek filmu. ´Podle me zbytecne chaotickej...