• Pohádka

Ptáci (1963)

Tak tohle mi moc jako horor nepřipadá. Vlastně tenhle film si pustím když mám spíše romantickou náladu.

Trhák (1980)

Od Svěráka a Smoljaka je tohle to nejméně povedené. Ale stále docela dobré.

Terminál (2004)

Zábavné a originální. Pěkná podívaná, ani na chvíli jsem se nenudila.

X-Men 2 (2003)

Proč si sakra všichni myslí, že když udělají film o železných mutantech, dají tam Hugh Jackmana a polovinu filmu udělají z počítačem vytvořených akčních , že to bude dobrý film? Přiznávám, že tenhle typ filmů příliš ráda nemám, ale tohle mi přijde jen jako ubohá americká slátanina, splácaná z kýčů a příšerných klišé v dialozích. V moderní době nám prostě jde jen o počítačem přidané efekty, celé filmy se natáčí před zeleným plátnem. ...Až se kouzlo úplně vytratilo...

Sinister 2 (2015)

Klasický příběh. Rodina se přestěhuje do domu. Tam jsou staré nahrávky a démoni. Pak se ale děti perou o to, kdo bude mít tu čest zavraždit vlastní rodinu. A to by bylo, aby tu nebyly roztomilé, strašidelné, vraždící děti a jedna velká záhada ohledně vražd. Samozřejmě v kostele. Sem tam lekavé momenty, konec trochu napínavý. Dále samozřejmě klišé, kdy ,,kladné postavy" utíkají před démonem, mají možnost nasednout do auta, ale ne, oni utíkají do kukuřičného pole! Místy jsem se víc smála, než že bych se bála. Místy to vypadalo, jako příjemná romantika. Ale alespoň hudba zapůsobila přesně tak jak má.

S láskou, Rosie (2014)

Proč sakra tu blondýnu dabuje kluk?! Jinak nádherný film :) Čekala jsem že to bude jen další stupidní americký film pro teenagery, který nemá hlavu a patu a je o ničem, ale tohle naštěstí nebyl ten případ :)