• Pohádka

První republika (2014) (seriál)

Chválím nápad, herecké obsazení, kostýmy. Ale ze začátku velmi nudné.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Docela příjemná pohádka, moc pěkná hudba, škoda jen že si nedali trochu více práce se scénářem a výběrem herečky princezny.

Výměna (2008)

Velmi kvalitní film, na vysoké úrovni. Příběh je srdcervoucí - je neskutečné, co se v té době odehrávalo za zvěrstva. Pořád jsem se od televize odvracela, nemohla jsem se dívat na to, jak nutí malého chlapce zabíjet další malé děti, jak se rodiče těch dětí trápí... Na druhou stranu jsem byla po celou dobu napjatá a musela jsem to vidět do konce.

Čistá duše (2001)

Naprosto dokonalý film, skvělý scénář, fascinující herecký výkon Russella Crowea!

Padesát odstínů šedi (2015)

Začátek byl dost nudný, neoriginální a předvídatelný - šedá myška a dokonalý pohledný boháč. ...Jako kdyby chtěli udělat porno ze Stmívání... Nudné dialogy, některé scény zbytečné. Pak se to trochu zlepšilo, herecké výkony krásného Jamieho jsou uspokující, Dakota je velmi pěkná a sympatická. Erotické scény byly přiměřené a romantický příběh dobrý. Hudba nebyla špatná, ale kdyby byla lepší, mohla film dostat na mnohem vyšší úroveň.

Pýcha a předsudek (2005)

Přesně vystihuje atmosféru doby Jane Austenové, Rosmund Pike, Kelly Reilly, Judi Dench a Brenda Blethyn jsou všechny skvostné herečky, ovšem na postavu Elizabeth mi právě Keira Knightley nesedí. Hudba, příroda, honosné domy a kostými, to všechno bylo skvělé.

Strážce duší (2005) (seriál)

Amatérské úvodní titulky, příšerné dialogy, herecké výkony většinou dosti slabé. Místy ale zajímavé a napínavé.