• Pohádka

Klikař Charlie (2007)

U tohoto filmu jsem se doopravdy příjemně bavila :)

Pod jednou střechou (2010)

Příjemný, sympatický film. Stokrát lepší než film na identické téma - Druhá šance.

Druhá šance (2004) (TV film)

Kýčovitý, patetické proslovy znovu a znovu, nedozvídáme se nic nového, naprosto předvídatelné, nudné a neoriginální.

Titanic (1997)

Tenhle film je skvost. Každičký detail dotažen k dokonalosti. James Cameron měl jasnou představu, kterou by vyplnil i kdyby měl jít přes mrtvoly. Jediného herce jsem nenačapala hrát špatně svou roli. Fascinující a velkolepé efekty, naprosto oscarová hudba a brilantní scénář!

V peřině (2011)

Scénář úplně stupidní, jako by nad tím vůbec nepřemýšleli, herecké obsazení zní sice velmi slibně, ale bohužel, dočkala jsem se jen velkého zklamání. Nejlepšími herci jsou snad ty malé děti. Písničky mají dobrou hudbu, ale bohužel, jen tohle takovou katastrofu nezachrání. A aby z toho udělali moderní pohádku, strčí tam rádoby vtipné narážky na sex. Pak nemají být dnešní děti zkažené, když je necháváme koukat se na takové pohádky.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Naprosto komerční pohádka, bez zajímavého nápadu. Mádl i Táňa jsou oba dobří herci, ale jakoby tady hráli každý sám za sebe, nehrají spolu. Prostě mi k sobě moc nepasujou. Ale chválím Hanku Vágnerovou a Bohdalku :)

Vejška (2014)

Gymplu se to nemůže ani trochu rovnat. Pořád ale dobré. Obzvlášť smekám před Ivanou Chýlkovou a Krausem!!! Prostě tleskám!

Hon za svobodou (2004)

V podstavě ničím zajímavá, obyčejná romantika. Jediné, co fakt stojí za to je Mandy a Praha. Můžeme být pyšní že máme takové hlavní město, které je stále atraktivní pro filmaře po celé, světě. A můžeme být pyšní na to, že si Mandy Moore zaplavala nahá v našem Dunaji! :D

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Vtipné, zajímvé, Tomáš Klus a Lábus skvělí. Jako pohádka to docela ujde, jako parodie na náš povedený stát perfektní.