• Thriller

Pyšná princezna (1952)

Jedna z nejhorších ukázek propagandy vůbec..aneb začínáme už od dětí. Nemám tu pohádku ráda. Líbí se mi pouze "Rozvíjej se poupátko.." Omlouvám se všem, kteří ji považují za pohádkový skvost, ale já si radši pustím vámi neoblíbenou Nesmrtelnou tetu.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Miluji hru Resident Evil 2 a miluji Claire Redfield..Fandové jako já budou nadšeni!! Jen Claire zůstala poněkud nevyužita, což je škoda. A mohla se objevit i Sherry. To bych potom musela dát 5. :-)

Nesmrtelná teta (1993)

Vtipna a mirne hororova pohadka, ktera je snad ma nejoblibenejsi. Herecky koncert pani Bohdalove, pekna hudba, uzasne kostymy a muj zamilovany Sychrov. Konec me vzdy pobavi..To se mi ulevilo. :-)

Legendární parta (2012)

Tak tohle bylo vyborne! Kdyz jsem videla na zacatku nektere postavicky, tak jsem se bala, ale naopak.Vsichni byli uzasni, predevsim sandman a hlavne maly zajda :-). Pribeh byl skvely, vtipny, dojemny. Co vic si prat.

Requiem pro panenku (1991)

Jeden z nejlepších českých filmů a můj nejoblíbenější. Herecké výkony E. Holubové, A. Geislerové a B. Hrzánové jsou geniální. Film jsem viděla tolikrát, že už to ani nespočítám. Úžasná atmosféra podpořená skvělou hudbou. Po prvním zhlédnutí jsem nemohla usnout. Opravdu silný zážitek..

Nesnesitelně lehký život (2010)

"Na tomhle bytě je bezva, že máme dva záchody a navíc moderní." :-D Co k tomuhle napsat, aby to nebylo hrubé a vulgární. Té matky mi bylo opravdu líto..

Daddy's Little Girl (2012)

Zdánlivě obyčejnou průměrnou rodinku postihne největší možná tragédie, totiž ztráta jediného dítěte. Policie není schopna za půl roku objevit stopu..Nicméně náhoda tomu chtěla a zničený milující tatínek vraha "objeví"..Pak se rozběhně série nechutností, u nichž jsem několikrát musela zavírat oči. V rámci subžánru se jedná o nadprůměrný počin. Hvězdu jsem však musela ubrat za předvídatelnost a také za to, že film nepřináší nic nového. I stopáž by mohla být o něco kratší.

Tři bratři (2014) odpad!

Obrovské zklamání.. je to infantilní a otravné. Nedokázala jsem ani dokoukat. Pro malé děti možná ok, ale jinak nesnesitelné.

P2 (2007)

Šťastné a veselé aneb jak nezůstat na Vánoce sám..

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Ano, chvílemi opravdu k pousmání, některé scény jsou přehnané..no a? 144 minut uběhlo tak rychle, že jsem nemohla věřit. Skvěle jsem se bavila, ale pak mě zachvátil smutek, že už se jednalo o poslední výlet do milované Středozemě. Škoda :-(