• Romantický

Válka blogerek (2010) (TV film)

Tenhle film nebyl o ničem, nebylo to sice nejhorší, ale to jen díky tomu, jaký námět tento film měl. Musím napsat, že jsem hodně přeskakovala a nebylo nic, čím by mě film nějak potěšil nebo překvapil. Pořád jsem očekávala nějaký zvrat, něco co celý film podtrhne a převrátí tu nudnou atmosféru. Avšak nestalo se tak, jde o to, že celý film pro mě skončil ještě dříve než pořádně začal, nudné role, nudné postavy a ani příběh se mi nezdál dobrý, i já bych napsala lepší, a to se tím nezabývám, tenhle film proto ani za mák nedoporučuji, buďto se při něm totiž unudíte k smrti nebo usnete, já byla ráda za to, že jsem mohla posouvat.

Chlap na roztrhání (2012)

Já nevím, mi to jako komedie moc nepřipadalo. Ani netuším, kam tenhle film mám zařadit, hodně věcí mi na něm vadilo, byl takový nijaký, myšlenka byla sice dobrá, ale ztvárnění jí neodpovídalo, zase na druhou stranu dalo by se najít pár světlých okamžiků, jako například konec nebo to když se rozhodl trénovat tým svého syna, ale pořád ty záporné převažují, proto musím nedoporučit, sama se na tenhle film už nepodívám.

Pako mých snů (2011) (TV film)

V tomhle filmu nešlo o to, kdo je tady pako a kdo nána, šlo o přátelství a objevení toho, co běžně nevidíme, ona měla zaslepené oči a později zjistila, že pravda je docela jinde, to se mi na tomhle filmu líbilo, ta změna, kdy se z populární holky stane někdo, kdo je vlastně úplně normální, na tomhle filmu bych vytkla, že se některé scény moc táhly, ale takhle to je skoro u každého filmu, jinak nic. Šlo o to pochopit, kým vlastně hlavní hrdinka je a ukázat to celé škole, možná i celému světu. Nemá cenu tenhle film doporučovat, protože ten, kdo se na něj dívat nechce se na něj prostě dívat nebude, takže mé doporučení zní, kdo chcete, podívejte se, ta chvilka vás přeci nezabije.

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Jednoduchý film, nic pro náročného diváka, zařadila bych to do skupiny mladších diváků, děj byl a já mu nemám co vytknout, možná to, že se některé scény moc táhly, ale jinak příjemný film, určitě bych doporučila těm divákům, kteří podobné filmy vyhledávají a pro ty, kteří je moc v lásce nemají, se na ně ani nedívejte, nemá cenu ztrácet nad nimi Váš drahocenný čas.

Co jsme komu udělali? (2014)

Musím napsat, že tenhle film patří mezi nejlepší, co jsem kdy viděla, je v něm tolik vtipných momentů a já mu prostě nemám co vytknout, líbí se mi jak je napsaný a to, že si každá ze sester vzala národnostně jiného muže, máme tady Číňana, muslima a žida, jenže potom zjistíme, koho si chce vzít poslední dcera, prostě tenhle film rozesměje snad každého, takže se podívejte, mé hodnocení znáte, tak si udělejte vlastní obrázek.

Ztracený Valentýn (2011) (TV film)

Já nemám co dodat, prostě se podívejte, tenhle film totiž nejde popsat, musíte ho vidět.

Hodinový manžel (2014)

Nadprůměrná komedie, u které se díky vtipným dialogům a zápletce, která se týká hlavně ''klubu zhrzených žen''. Této komedii nemám co vytknout. A i když se jedná o českou komedii, nemůžu jinak než pochválit a doporučit. Tenhle film byl plný nečekaných situací a k mému hodnocení přispěla i zajímavá věta jako třešnička na dortu.: „Tak kluci, jede se podle plánu. ”

Blbec k večeři (2010)

Takhle dobře jsem se už dlouho nepobavila, musím říct, že i přestože jsem se nechtěla dívat, nakonec se z tohoto filmu stala nejlepší věc, kterou jsem mohla vidět a mohla zabrat páteční večer. Každopádně nemám, co bych mu vytkla, bavila jsem se opravdu na 100% a určitě se na tenhle film znovu podívám. Sama za sebe jej proto doporučuji, ale je na každém, jestli se na něj podívá nebo ne.

Veronica Marsová (2014)

Kdybych měla napsat, co všechno tenhle film měl a co všechno mě na něm naprosto uchvátilo, musím říct, že bych tady byla ještě do zítřka. Samozřejmě musím na druhou stranu konstatovat, že nebyl až tak dobrý, viděla jsem i lepší. Tento film splnil účel, mělo to být o Veronice, která zjistí, že pro ni není městský život ten pravý, že patří do rodného města. Líbilo se mi i to, že řešila jednu záhadu za druhou a odkrývala stále další a další stránky knihy. nezbývá mi nic jiného, než doporučit tenhle film, protože, proč? Já ani nevím. Prostě se podívejte a udělejte si obrázek sami.

The DUFF (2015)

Musím napsat, že tenhle film se mi líbil, a to i přesto, že se zde omílá pořád jedno a to samé téma - holka, která vybočuje z davu a chce zapadnout, potom zjistí že ji ostatní jenom využívají a nakonec zjistí, že jsou všichni úplně stejní, že se snaží zapadnout úplně všichni ( Tuto větu, v trošku poupravené podobě, jsem převzala z filmu Královna ročníku. ). Samozřejmě byly zde i nějaké okamžiky, kdy jsem věděla, že musím přeskočit, nebo jsem se až tak úplně nebavila, ale těch nebylo až tak hodně, pokud bych měla nějakou takovou, pro mě nepříliš zajímavou scénu napsat, určitě by to byla ta, kdy jde na rande s Tobym, víc už prozrazovat nebudu, to bych tady mohla napsat celý obsah. Každopádně tenhle film hodnotím pozitivně a myslím si, že dokonale vystihl toto, jak už jsem napsala, již tisíckrát přetočené téma. Tento film nemůžu jinak než doporučit, je skvělý na zkrácení dlouhé chvíle, uvolnění a pro ty, kteří mají rádi filmy ze studentského prostředí a filmy se šťastným /pro některé nepřekvapivým/ koncem.