Warrior (2011)

Po delší době jsem konečně narazil na pořádný sportovní film. Slušný příběh, dobré bojové scény, celkem sympatické obsazení. Jeden z mála filmů, kde mi vůbec nevadil dlouhá stopáž. Jen mi tam trošku neseděl Tom Hardy. Sice je solidně nařachlej, ale celý film se tváří jako dementní štěňátko. Popisek k filmu je špatně, otec je bývalý alkoholik

Gravitace (2013)

Ze začátku je to nuda, pak příjde nuda a nakonec vše graduje v úžasnou nudu. Příběh žádný, dialogy naprosto stupidní. Jediná věc co stojí za zmínku jsou efekty. Ale když chci vidět vesmír, tak si pustim dokument BBC. Krásný příklad toho, jaký kraviny dostávaj Oscary.

2001: Vesmírná odysea (1968) odpad!

Filosofická filmová opera = naprosto luxusní nuda. Radši bych dal celou ságu Twilight, než tohle znova. Prostě Kubrick no.

Tři mušketýři (2011)

Tak trochu kříženec Matrixu a původních Tří mušketýrů. S původní předlohou to nemá moc společného, Milla si zopakovala pohyby z Resident Evilu a všemu vévodí souboj vzducholodí. U některých filmů remaky fungujou (Sherlock Holmes) a u některých moc ne (tenhle případ). No aspoň Constance je kočka.

Holky z naší školky (2007)

No tak takhle sem se dlouho nepobavil. Celý film je ujetý jako paní ředitelka a to je dobře.

Carrie (2013)

Prostě jen tuctový remake, který nemá moc čím zaujmout. Teda až na efekty.

Kick-Ass 2 (2013)

A pak že nejde z už tak solidní hovadiny udělat ještě větší. V Americe je přece možné všechno...Nuda, nuda, blbý kecy, nuda nuda, spousta krve, blbý kecy. To bylo stručné shrnutí děje.

Kick-Ass (2010)

Solidní hovadina. Intouš v uplém úboru dostává celý film na tlamu a sekunduje mu lolitka (očividně tu dost lidí zaujala). První polovina filmu je utrápená nuda, pak přijde aspoň trocha akce a humoru.