Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Nemám slov, ale nevím už co k tomu napsat je to prostě TV Barrandov a jedna z 50 hovadin od nich. 5%

Víkend (2005) (pořad)

Jo na poměry TV Nova dobrý, někdy se člověk dozví i něco zajímavého, tak proč ne.. 40%

Troja (2004)

Mnoho z vás podotýká, že film je podle nějaké předlohy souboj Achilles vs. Hektor je však to nejvíc nepochopitelné z filmu, že by si Achilleus opravdu dovolil dojít až před bránu Troji a a vyzval Hektora? že by on opravdu přišel a že by lukostřelníci po výhře Achillea nezasáhli na to, když si odvážel tělo? Jak naivní. No to bylo jen tak z ruky.... Film parádní skvělý hlavně Brad pitt 70%

Úžasňákovi (2004)

Velice povedený rodinný animák mého dětství. 75%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nemá cenu psát kecy o tom co simonovi jo a co ne, tohle je velký seriál který je neskutečný, opravdová pecka. 95%

Ulice (2005) (seriál)

Stydím se, ale bohužel provází me ulice a baví.... prehlizim chyby a výkony...splní to účel 45%

V zajetí démonů (2013)

Hodně milé překvapení a pecka vysmáty Wan má s filmu skoro 350mil.dolarů a opravdu po zásluze precizní práce celého štábu znamená asi nejlepší horor co jsem kdy viděl. Perfektní 85%

Discopříběh 2 (1991)

O dost slabší prostě úkaz toho, že v ČR se na vše musí natáčet pokračování i když to je nesmysl... 25%

Discopříběh (1987)

Hodně rozpačitých hodnocení mezi které patří bud' odpad, nebo 3,4 hvězdy za mě dobrá komedie, která i po 30 letech je stále in. 50%

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

45 minut mrdání kraviček a retardů v karibiku no pecka.