Pařba na třetí (2013) odpad!

Hangover 1 som vypol v polovici lebo to bola "komédia" na ktorej som nevidel nič vtipné. Dvojku som radšej ani nepozeral a dnes na obedňajšej prestávke v práci dávali v TV trojku. A radšej som hneď po úvodnej scéne s žirafou aj prestal pozerať, toto malo byť akože vtipné ? Zase som sa raz presvedčil o tom že prečo nepozerať tieto dnešné "komédie". Vrchol nevkusu a hnusu.

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

Nezasmial som sa ani raz, v polovici som to vypol.

Predátoři (2010)

Spoilery pre tých čo to nevideli : Danny Trejo zabitý hneď na úvod ... Laurence Fishbourne bezdôvodne neskôr, takže potom sa počet zaujímavých postáv scvrkol na nulu. A trailer KLAMAL. Scéna kde na jednu z hlavných postáv zamieri obrovské množstvo predátorov ? Vo filme je to nakoniec len jeden. Žiadne zaujímavé nové odhalenia či dej, len prechádzky, akcia a aj tá je taká bez zaujímavých momentov. Sklamanie.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Vynikajúci nápad, skvelý trailer, mizerné spracovanie, otrasné efekty ako z 90-rokov, Jeff Bridges neustále melie a melie, nelogickosti strieda jedna tú druhú, divákovi nie je vysvetlené čo vidia ľudia z živého sveta keď dôjde k naháňačke po meste, až keď je v TV ukázaná že aha, naozaj to každý videl ... chválim akurát nápad, spracovanie je tragédia.

LEGO® příběh (2014)

Na 100 minút som zabudol na Svet okolo a vrátil do dectva. Krása :-)

Samuraj Jack (2001) (seriál)

Pravdepodobne to najlepšie čo išlo na CN v tej dobe, ale aj ako samostatný seriál, výborné po všetkých stránkach. Minimálne epizódu ktorá odkazuje na Spartanov odporúčam vidieť, proste perfektné. Plus veľa ďalších super častí ...

Světová invaze (2011)

Pokiaľ bola akcia, akcia a ešte ďalšia akcia v prvej polovici, super, spokojnosť lebo iné som neočakával, no potom začali hlavný hrdinovia viac otvárať ústa a rozprávali neuveriteľné hovadiny a akcie bolo už iba menej. Škoda.

Den, kdy se zastavila Země (2008) odpad!

Veľmi sľubný úvod, ktorý sa každou chvíľou začal viac a viac rútiť a miesto logických vysvetlení či rozprávaní deja, prechádzal do väčších hlúpostí. Naozaj stačí aby jedna ženská presvedčovala jedného z ufóncov slovami "my sa zmeníme" aby bol Svet zachránený ? Naozaj by sme boli všetci v ešte väčšej zadnici keby náš osud závisí na úžasnej USA ktorý všetko "vyrieši" raketami ? Akú motiváciu majú ufónci, ktorý tvrdia že Zem nie je planéta ľudí a prišli ich vyhladiť, aby si to nakoniec rozmysleli, lebo ženská povedala ? Čo, Prečo, AKO ? Odpad a už viac nechcem nikdy vidieť.

Amazing Spider-Man (2012)

Peter Parker tu nemá žiadne charizma, rozpráva sa s babou ako úplné nemehlo, ale akonáhle nahodí oblek tak trúsi drsné a vtipné hlášky jedna radosť. Hlavný záporák je okamžite jasný, ako sa objaví slovo jašter. Celé to ale nepríliš zaujímavo kopíruje prvý film z roku 2002. Film nie je komu doporučiť. Kto spidermana ešte nevidel, nech pozrie film z 2002 a kto ho videl, nech si ho radšej pozrie znovu.

Time Squad (2001) (seriál)

Klasika z CN ktorá mala humor, akciu a niečo naučila aj z histórie.