Surfařka (2011)

Silne zivotni drama mlade divky.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Neskutecna celovecerni podivana plna emoci,smutku,hrdinstvi a odporu. Jennifer Lawrence v roli Katniss/rebelky zvysuje kvalitu snimku,nemuzu dat jinak nez plny pocet.

Divergence (2014)

Konecne trilogie spolu s Hunger Games,ktera dosahuje vyssich kvalit. Opet vyborna Shailene Woodley v hlavni roli a mrcha Kate Winslet filmu dodava tu pravou jedovatost. 80%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

EPICKÉ FINÁLE,JAK SE SLUŠÍ A PATŘÍ. Nejlepší sága všech dob,kterou už žádná nepřekoná. Půlka mého dětství - navždy v srdci

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Neskutečná řada patlanin a zbytečných věcí,herecké výkony dosahují bodu mrazu až na pár výjimek. V tomto seriálu spí každý s každým,miluje se každý s každým a chodí každý s každým. Odpad dát v tomto případě nemůžu,jelikož to byl můj oblibený seriál na začátku

Na vlásku (2010)

Fantastické dílo studia Disney,nádherná animace,nádherné zpracování děje podle předlohy.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

CAUSE TWO CAN KEEP A SECRET,IF ONE OF THEM IS DEAD. Holky mají tajemství,ktere nikomu nesmí říct, psychopatický anonym,který jim pomocí SMS a pomocníku vyhrožuje, se podepisuje jako -A. Někdy mě zklame zbytečné zamotávání děje 1 série- 85% 2 série- 95% 3 série - 95% 4 serie - 95% 5serie(12dilu) - 100%