Akumulátor 1 (1994)

Nejslabší Svěrák, po 20 letech jsem to zkouknul, jestli to nezanechá jiný dojem než před lety - nezanechalo.

Kondom hrůzy (1996)

Jak mi tohle mohlo tolik let unikat :D

Jseš mrtvej, tak nebreč (2010) (TV film)

Těžký příběh, ale skvěle zpracovaný. Double fór s "Foxem" na konci, dokonalý :D

The Last of Us (2023) (seriál)

Na úvod: Hru jsem nehrál. Hodnocení jen jako diváka: První dva díly skvělý, pak nuda-nuda šeď-šeď a zcela zbytečný, pátý díl SUPER, zbytek se dál zase utápí v nekonečných diskusích, zbytečných flashbacích… Škoda zahozeného potenciálu, mohl to být dobrý seriál. Další řady už asi vynechám.

Docent - Lesní vražda (2023) (epizoda)

Příjemná rozehrávka pro další díly. Postava Terezy Voříškové (proč zrovna Ramba, máme tolik jiných příjmení/chlapů…) je možná trochu víc pošuk než by bylo zdrávo, ale uvidíme. Ondrovi Vetchému, prosím, nedávejte dalších 20 let hrát policistu ve vedoucí úloze, prostě je to cholerický Kozák a ne… no, ani nevím jak se po prvním dílu jeho postava jmenuje. Těším se na další pokračování Strachoviny.

Aliens vs. Titanic (2017) odpad!

Totální EdWoodovština v modernějším provedení :D

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Technicky je to dost utrpení. Kamera je tupě televizní (rakurs je asi sprosté slovo), jediný vizuální postup je v DOF, grading je až nechutně barvotiskový (pohádka, jasně…)… Herci fajn, příběh fajn. O něco lepší než současná pohádková televizní tvorba.

Willow - Velký Aldwin (2022) (epizoda)

Doplnění recenze prvního dílu: Ne infiltrace, ale tohle muselo dělat Asylum. Končím.

Willow - Vichry (2022) (epizoda)

Nemohu se zbavit dojmu, že realizační tým byl napaden lidmi z Asylum.