Need for Speed (2014)

Pravidla jsou jednoduchá. Vymezí se určitý prostor a určí se jeden hráč, který má babu. To znamená, že se snaží určitým způsobem (většinou řachnutím předního nárazníku o zadní) předat tuto úlohu jinému hráči, ten zas dál atd. Ostatní ujíždí. Řekněme, že finále bylo více než solidní. Ale globálně vzato mi vlasy vlály jen chvíli.

Čas pracuje pro vraha (1979)

Jestli se něco opravdu táhne jako smrad údolím, tak děj tohoto filmu. Nechápu. Neodcházela jsem od televize, oka nezamhouřila, kanály nepřepínala a přesto nevím, kdo je vrah. Jsem z toho celá otrávená jako zrní na potkany.

Vybíjená (2015)

Pátek večer, já dobrovolně u bedny. Ale zítra si to vynahradím, máme s voškou sraz "pouze" po 6-ti letech. A víte, co mě napadlo? Natočím Vybíjenou 2. Noc bude mladá, času bude habaděj a my máme moře vzpomínek, které by se daly hodit do PowerPointu a ozvučit.

Bláznivá střela (1988)

Tušila jsem, když jsem se tomuto filmovému klenotu léta vyhýbala, že asi o něco přicházím. Tak perfektně odzpívanou hymnu Spojených států amerických jsem ještě neslyšela. Frank Drebin umí člověku zvednout náladu! Skrz naskrz prošpikované lacinými vtipy, se kterými nelze než sympatizovat.

Obchod pro sebevrahy (2012)

Eh, merde! Ceci est ma tasse de thé. Rozkošný morbidní námět s rezavým ostřím a s kapkou jedovaté absurdity. Jde o podivínskou a extravagantní animovanou zábavu, kterážto není pro každého. UPOZORNĚNÍ: Tento pořad není vhodný pro děti a mladistvé. VAROVÁNÍ: Toto doma rozhodně nezkoušejte!

Amy (2015)

Vzalo mě to. Dechberoucí syrový příběh jedné křehké jazzové duše. V kině během filmu jsem se ptala sama sebe, co je tu dnes jinak než obvykle? A pak jsem na to přišla. TICHO. Nikdo nežvanil, nešustil, nesrkal, nesmrkal, nemlaskal, nechroupal, zkrátka ani NEDUTAL. Amy, měli jsme Tě všichni za někoho úplně jiného. Škoda Tě!

Velký Gatsby (2013)

MILUJI TĚ - JÁ TEBE TAKY. Jak prosté. Jenže vždycky se objeví zhruba 99 komplikací nazývaných "ALE". Romeo, Julie & filmová klišé. Vše zde zapadá, vše zde funguje a ještě to má po vizuální stránce něco málo navíc. Líbilo se.

Lincolnská střední (2001)

Go Betty Go! Ty fajnový kostýmy ve mně probudily cosi vlasteneckého. Na rozdíl od fádních blond paruk z nedávno viděného filmu Kurýr: Restart, byly tyto "květáky" takříkajíc mnohem šťavnatější, originálnější, poutavější, zábavnější a stylovější. Zaškatulkování mezi béčkové teen komedie je bezesporu nevyhnutelné, ale s propadlištěm filmových dějin to má pramálo společného.

Kurýr: Restart (2015)

*EVIAN*AUDI*APPLE*KEN MATTEL*KVALITNÍ POLYPROPYLENOVÉ PARUKY* Právě jsem zhlédla nejdelší reklamu na ´hmotné statky určené k prodeji´ v mém životě!

Mamma Mia! (2008)

Hippiesáci Brosnan se Skarsgårdem a rebel Firth. Vzpomínkový flashback ksichtů všech tří potenciálních tatínků = 3 nejlepší sekundy celého filmu! Re-play, please!