Terminátor (1984)

Díky Jamesi zavše co jsi pro filmový svět udělal. Kromě Titanicu. Ale hlavně za tuto filmovou ságu, která bude zase pokračovat v roce 2009 a třeba i dál.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Jediné co mi nesedlo, je právě ona proměna Haydena v Dart Vadera. Já mu to prostě nevěřil. Jinak s podporou kreslených Clone Wars prostě paráda.

Byl jednou jeden král... (1954)

Scénář a hlášky v něm to je dokonalost sama. excelentní výkony jen dolaďují tento povedený snímek. Na mě je jen prostě moc pohádkový.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

I´m too old for this s . . . ! Nee kecám na tohle nebudu nikdy starý.

Ben Hur (1959)

Zaslouženě oskarový snímek. Výkony, triky, výprava i zpracování knižní předlohy se podepsaly na kvalitě snímku.

Poslední skaut (1991)

His name is Willis. Bruce Willis. No nezní to tak dobře. Co ale znělo ku*evsky dobře byly hlášky v tomhle filmu. U tohohle se pobaví prostě každý správný chlap.

Uprchlík (1993)

Thrillerová klasika dnes citovaná nějakým způsem snad téměř v každém mainstreamovém snímku s podobnou tématikou. A hraje tam Neil Flynn!

Gauneři (1992)

Kdybysh sledoval Tarantinovu tvorbu postupně jak začala, asi bych si tento snímek vychutnal více. Kdybych v té době nebyl hloupý a zjistil si některé fakta asi bych si taky užil více. I přes to všechno však podívaná, ve které mi jen chybí celou dobu řešené přepadení klenotnictví.

Vrchní, prchni! (1980)

Pro mě nejslabší ze snímků tvůrčího dua Smoljak a Svěrák. Ale vlastně ani nevím pořádně proč.