Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Já, určitě stejně jako spousta mých spolubčanů doufám, že to, že jsme s Járou jmenovci mi umožní být také alespoň někdy trochu geniálním. A pokud ne, tak se budu kochat geniálním uměním tvůrců Svěrák/Smoljak. "Ty spadneš Křižíku!"

Česká soda (1998)

Od slabších k parádním, od nechutných k vytříbeným, od urážlivých k šokujícím. V takových polohách se pohybovala česká soda, ale vždy byla svá a originální a za to poděkujme pánům Čtvrtníček, Šteindler, Vávra a Vachler.

Klub rváčů (1999)

Každý v sobě máme malého anarchistu, který by chtěl svrhnout systém a začít od znova. Někdo ho má v sobě více. Jsem jeden z nich.

Na samotě u lesa (1976)

Minulý týden to dávali místo Můj soused zabiják ve Student Agency. Protože jsem se těšil na Chandlera, byl jsem trochu zklamaný a odhodlaný bojkotovat to a číst si se sluchátkama na uších. Nedokázal jsem to. Svěrák a Smoljak mě vždy dostanou, teď už je mi to jasné. Díky pánové.

S čerty nejsou žerty (1984)

Toto je nejlepší česká pohádka na světě=D Herecké výkony, hudba, příběh, hudba, výprava a hudba. No ta hudba je tam víckrát, ale kdo ji nezná, neví co hrajou v pekle.

Návrat do budoucnosti (1985)

Za tuto trilogii mám rád Roberta Zemeckise. Mno a jasně že ještě za Forresta, ale on byl nejdříve zpátky v budoucnosti.

Tanec s vlky (1990)

Kevine tímhle sis nastavil laťku moc vysoko a mám ten pocit, že od té doby si ji už nepřetančil.

Americká krása (1999)

Jo je to dobrý film. Má emoce hloubku a myšlenku, ale opravdu to není pro mě to pravé ořechové. Jednou mi to prostě stačilo. Mhohem víc jsem si užil různé parodické scénky např. v Not Another Teen Movie.

Vetřelec (1979)

Podobně jako u Blair Witch nechci to vidět dvakrát neuvidím to dvakrát a už mi to nenavrhujte. Ano, tak moc je to děsivé.