Marťan (2015)

Několik miliónů kilometrů od domova, sám a bez možnosti návratu-asi toto bych odpověděl, kdyby se mě někdo zeptal, o čem Marťan vlastně je. Líbilo se mi, že začátek nebyl tak zdlouhavý, rovnou se šlo "na věc". Vymyslet film tohoto tipu, ve kterém vlastně příliš akce není a de facto se tam toho moc neděje, ale i tak vás to nenudí-no, to asi dá zabrat. Jak už jsem řekl, ve filmu jsou zkrátka části, ve kterých se nic moc neděje, ale zato jsou doplněny vtipnými hláškami, u nichž se nedá nesmát. Všechny grafické efekty byly vážně suprové a vzhled Marsu taktéž. Film bych hodnotil asi 90% a to kvůli tomu, že tam byly spousty nereálných věcí, které se ale daly přežít.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Já mám tento film rád. Velice. S nadšením se na něj podívám zas, když mám možnost. Je to geniální nápad; odklonit se od vlkodlaků a upírů až k démonům a andělům. Příběh má velmi dobře vysvětlený prolog, takže pochopíte, o co vlastně jde. Grafické zpracování bylo velmi dobré, a herecké zpracování o tom ani není třeba mluvit. Ačkoli si nemyslím, že by měli v plánu natočit i druhý díl, vždy na toto budu vzpomínat, jako na úchvatný film.

Jake a piráti ze Země Nezemě (2011) (seriál) odpad!

Naprosto nesmyslná a kraviny vtloukající do hlav dětí pitomina, jakou jsem kdy viděl.

Rec 2 (2009)

Ano, tohle je tip hororu který nemá chybu. Film byl od začátku plný hrůzy a všelijakých děsivých okolností, které přidávali filmu na dynamice. Zkrátka výborné film-

Prvních 100 (2014) (seriál)

Po shlédnutí první série jsem plný dojmů. Seriál je zvláštní z toho důvodu, že to je něco nového, nic takového tu zatím nebylo. Je promyšlený a hlavně dobrý. Od prvního dílu se ve mně drželo napětí a každý konec lákal na začátek nového dílu. Příběh je vyprávěn z pohledu lidí, kteří se jako první po sto letech opět vrátí zpět na zem, a zároveň na lidi kteří dále žijí ve vesmíru na Arše (vesmírná stanice). Výběr herců jsem si užíval, a jejich herecké výkony dvakrát tolik. Za mně plný počet-ačkoli jsem se snažil najít alespoň jednu chybičku, nebyla tam. (kdyby jste někdo měl zájem se mrknout: https://www.facebook.com/thebigest100?fref=ts , fb stránka založená nedávno )

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Mařenka s kuší, Jeníček s kulometem a cukrovkou a ke všemu zamilovanej troll. Z počátku jsem to viděl jako marnou fantasmagorii-aneb pokus vydělat peníze...Jenomže po shlédnutí jsem byl nucen změnit názor. Příběh je od začátku nabytý napětím, humorem i hororem. Totálně BOŽÍ výběr herců a vůbec všechny grafické efekty!!! Za mně jednoznačně plný počet bodů. A nejlepší bylo zakončení, když Mařenka po spatření perníkové chaloupky řekne: "No to si snad děláte prdel?!"

Sousedi (2014)

Filmy, ve kterých je tak moc znát sexuální tématika dokážu snést, ale u tohohle filmu jsem měl chuť rozbít obrazovku. Vtipy a veškeré vulgarismy a NAPROSTO všechny věci týkající se sexu (ve filmu nazývané výhradně "šukáním") byly trapné. Kdyby to alespoň bylo vtipné, překousl bych to, dokonce by mi to tam sedělo ale bylo to nanejvýš trapné. Jediné plus je herecké obsazení, jinak film hrůza děs.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Ano, tohle je typ filmů, na který by se měl každý podívat povyně. Poupravit pohádku, aby z ní byl tak krásný příběh, dá jistě zabrat, a já věřil, že to umí pouze Tim Burton, ale dnes měním svůj názor. Zloba-Královna černé magie se dokáže rovnat i s Alenou v říši divů, a to je co říct. Máte-li rádi fantasy a pohádky, jistě stojí za to film shlédnout.

Mezi námi děvčaty (2003)

Někdy mně takovéto filmy zklamou, ale tenhle mě smíchy rozbrečel! Nic tak neuvěřitelně vtipného jsem neviděl již dobu. Klasický příklad tvrdé matky a nezvladatelné dcery. Jestli se rádi bavíte, tento film jistě stojí za zkouknutí.