Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Mega zombie originálka. Neskutečný nářez od začátku až do konce. Skvělé tempo, gagy a narážky :o) První díl přeskočte, pusťte si zrovna Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý.

Sex Tape (2014)

Neskutečně ukecaný, nudný a předvídatelný film. Jedna hvězda za prvních 15 minut, které slibovaly minimálně o level lepší zábavu.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Bohuš jede na koni, Bohuš sedí na terase, Bohuš jede na koni, Bohuš vzpomíná a chlastá a Bohuš jede na koni. Film plný retrospektivních odkazů, otřepaných hlášek a bohužel nudy. Tento film měl být natočen už dávno, jiným režisérem, s Bolkem ve formě a měl být jinak laděný......

Machři 2 (2013)

Jednohubka na deštivé odpoledne, velmi rychle zapomenutelná. Úvodních 30-40 minut neskutečně trapných. Film zachraňuje šílený konec (posledních 30 minut), který mě opět probudil a rozesmál. Každopádně velmi nevyvážené dílo. Shaqa jsem poznal až podle titulků :o)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po shlédnutí 2. série musím dát plný počet. Chvíli mi trvalo zvyknout si na nevyvážené tempo vyprávění a na to, že zde není vlastně žádný kladný hrdina (a pokud ano, velmi rychle skončí).

Dům na špatné adrese (2008)

Hodnocení jen za Samuela, který si roli nechutného záporaka fakt užívá. Mít takového souseda ve skutečnosti, asi zdrhám. Jinak je film jedna velká natahovaná předvídatelná ptákovina.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Po shlédnutí 16. epizody 1. série musím zvýšit hodnocení, protože kvalitativní posun někde od 11. dílu nahoru je neskutečný. Pokud to tak půjde dál, na velké plátno prosím! Všem co to vzdáváte po 5. epizodě, vydržte - stojí to za to :)

Gravitace (2013)

Nádherně zpracovaný vesmír a wtf záběry na Zeměkouli. To ano. Dialogy velmi průměrné, nezáživné a zbytečně. Sandra že hraje jak o život? (POMO) A kde proboha, 80% záběrů je skryta ve skafandru a popírá veškeré zákonitosti vesmíru a herecky můžeme obdivovat jenom její pohyby očí do stran....Jediná herécká póza, která mě na ní zaujala je fakt, že pořád vypadá neskutečně dobře. Pro mě velmi smíšené pocity krásných záběrů, nudných pasáží a ne příliš povedeného dramatického pojetí.

Alias (2001) (seriál)

1. sezona - **** 2. sezona - **** 3. sezona - *** 4. sezona - *** 5. sezona - *****

Babovřesky (2013)

Strašně stupidní, strašně trapné, plné laciného humoru, nesmyslných scén a otravných zrychlujících záběrů. Na druhou stranu co jste vážení čekali? Já, dívaje se z donucení, vydržel jsem celý film, párkrát se usmál, pokochal se pohledem na paní Plekancovou, užíval jsem si prosvětlené pozitivní scény vesnické krajiny a říkal jsem si, jak moc takový typ filmu českému národu chyběl... asi hodně.