Světová invaze (2011)

Super akční podívaná o boji s invazí mimozemšťanů.

Černá labuť (2010) odpad!

Masturbující psycho baletka, která je zřejmě trochu retardovaná. Balet mám rád, ale tento "příběh" je, s prominutím, kravina.

Mr. Johnson (2008)

Nenáročný a přitom promyšlený snímek. Doporučuji sledovat hlavně anglicko-česky hovořícím:)

Tráva - dějiny hulení (1999)

Zajímavě podané shrnutí tohoto aspektu amerických dějin. V některých aspektech mi přišlo, že dokument nevyužil možný potenciál celého sto let trvajícího skandálu. Dokument se zaměřuje čistě na rekreační (zne)užívání, ale nezazněla tam ani zmínka o lékařském potenciálu konopí. Nezmiňují se v něm ohromné ztráty z hlediska nevyužitého přínosu pro úplnou absenci výzkumu lékařského využití po celou tu dobu. Dále tam sice průběžně vyčíslují přímé náklady na předem prohraný boj, ale nezazněl tam ani přibližný odhad ztrát z toho, že jinak bezúhonní američani nemohli být kvůli pár zákonům pro svou zemi přínosem (kvůli takové blbosti jako konopí). Zachované dobové manipulativní ukázky jsou největším přínosem tohoto dokumentu. V podstatě kvůli nim jsem to shlédnul až do konce. Dostal mě například ten "kravaťák bojující proti konopí" a přitom při rozhovoru "hulící" (nevím co) uvnitř místnosti! Mimochodem mi osobně všichni zde ztvárnění protagonisté boje proti konopí připadli buď silně unavení nebo pod vlivem nějaké substance. Těžko uvěřit, že dobové herecké ztvárnění lidí "pod vlivem konopí" nebylo myšleno jako parodie.

Kuky se vrací (2010)

Jednu hvězdičku za provedení. Jinak celkově hloupost srovnatelná s Pokémony.

Madisonské mosty (1995) odpad!

Větší předvídatelnou blbost o znuděné "buchtě" z venkova by člověk hledal dlouho.

Tři dny ke svobodě (2010)

Remake filmu Pour elle (en: Anything for Her / cz: Nevinná) mne naprosto zaujal a moc se mi líbil. Těším se až shlédnu originál! Doufám, že bude minimálně stějně dobrý:)