Nemocnice Chicago Hope (1994) (seriál)

Upřímně Pohotovost nebo Chirurgové mě bavili stokrát více... tohle bylo moc upjaté.. neříkám, že špatné, ale rozhodně ne tak zábavné jako výše zmíněné seriály.

Tvoje, moje a naše (2005)

Jeden z nejprůhlednějších filmů, jaké jsem kdy viděla... a to je co říct.. :) Nebylo to špatné, ale nějak tomu chyběla originalita.

Volver (2006)

Přestože jsem dříve o hereckém umu Penelope Cruz značně pochybovala, tady mě přesvedčila, že v ní něco přece jen je. Navíc "mrtvá máti" je vážně dokonalá. Skvělý film.

Van Helsing (2004)

Skvělé efekty, úžasné záběry a scenérie. Navíc mám ráda Kate Beckinsale... i Hugha Jackmana... ale přece jen tomu něco chybělo.. a něčeho zase bylo až příliš...

Green Day: Kulka v bibli (2005) (koncert)

Hodně slušně natočený koncert, který si diváci jistě užijí. A Green day vám navíc určitě zlepší náladu, protože jde vidět, že je koncertování opravdu baví.

Poslední jednorožec (1982)

Jako malá jsem si Posledního jednorožce půjčovala každý týden. Nedokázala jsem si představit víkend bez této nádherné pohádky. Ještě dodnes si pamatuju některé úryvky, i když už je to takových 13-14 let, co jsem ho viděla naposledy. Vážně krásná pohádka...

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Roztomilé, hezká grafika, vtipné nápady.. Prostě a jednoduše příjemný a milý film. P.S. chudák veverka, tak snad příště :)

Hříšný tanec 2 (2004)

Nejspíš za to mohla má melancholická nálada, ale mě se tenhle film celkem líbil. Nepřináší sice nic tak moc originálnějšího oproti prvnímu Hříšnému tanci, ale např. herecké výkony jsou příjemně civilní a nepřeháněné, takže se na film hezky kouká. Taková fajn oddechovka.