• Krátkometrážní

Hany (2014)

* za moment s otcem, * za závěr a * za něco, co teď nedovedu popsat.

Běžci (2010) (TV film) odpad!

* za některé záběry. Ne, tak pardon... Ten závěr to opravdu zabil + když vidím to šílené nadhodnocení od zdejších uživatelů, tak nemůžu dát ani tu jednu hvězdu. Tohle bylo tak špatné. Předstírání na entou. Příběh ?!?!, herci HRAJÍ, že se člověk směje, ale spíš je to k pláči. "Tento film je postapokalyptickou science fiction s mimořádně sugestivní atmosférou." haha... Když se v celém filmu jen o něčem mluví a to něco není ukázáno, tak by to muselo být opravdu dobře zahrané, aby tahle konverzačka fungovala. Ale uvěřitelné to opravdu není. Čtyř- a pětihvězdičkovým hodnotitelům (i pokud jsou členy štábu Běžců) doporučuju pustit si Tarkovského Stalkera. Běžci metají odkazy na leccos, ale je to naprosto vyprázdněný film.

Mammon (2014) (seriál)

4-5 // Velká spokojenost. Pro fandy (nejen) severských krimi must-see záležitost. Teď si pustím 2. řadu Broen, jestli je alespoň takhle dobrá. // Krimi+investigativní+survival :) P.S. Teď teprv jsem si všimla, že tenhle seriál režírovala žena a je to její režijní debut (?) - tak to respekt.

Smrtonosná past (1988)

Zvyšuju na pět. Český dabing je úžasný. Zvláště ten pocit, že všechny ženské postavy vč. dětí namluvila jedna osoba.

Mutant (2006)

Vynikající. (4-5)

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Nehodnotím záznam, ale zážitek naživo. Není to žádná ezoterika. To, co zaznělo, bylo naprosto racionální.

Grandhotel Budapešť (2014)

Neřekla bych, že je to nejlepší Andersonův film, snad se mi líbil o něco méně než Moonrise Kingdom, ale přesto je to fascinující záležitost.

Don Juan (1972) (TV film)

Premiéra: neděle 9. prosince 1973 (2. program, od 21:15)