Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Už od úplného začátku, jsem moc nechápal ten tah od DC. Narval všechny postavy do jednoho filmu a pak jim postupně točit solo filmy. To byla podle mě i hlavní příčina, proč se původní verze absolutně nepovedla. Měl jsem spoustu mezer a nevěděl jsem, co se pomalu ve filmu děje. Působilo to tak, že prostě chyběl nějaký film, který měl něco dovysvětlit. Což právě bylo konečně uděláno u této verze, kde jsem neměl absolutně žádný problém celkovou zápletku pochopit a vše do sebe perfektně zapadalo. Jen si myslím, že se to celkově stejně dalo natočit daleko lít. Ten poslední sen, který měl Batman, tak to bylo na tom všem právě to nejlepší a tímto směrem se DC mělo vydat hned a ne točit zbytečné filmy jako je WW84 atd. Ta dlouhá stopáž mi moc nevadila, ale v kině bych to asi nevydržel.

Klaus (2019)

Musím říct, že tohle jsem fakt nečekal, tak pěknou vánoční pohádku už jsem hodně dlouho neviděl. Ten origin na Santa Clause, byl prostě perfektní.

Pokoj (2003) odpad!

O filmu jsem se poprvé dozvěděl díky youtubu, kde byl žebříček, nejhorších herců všech dob a Tommy Wiseau, byl díky tomuto filmu na na prvním místě. Řekl jsem si, že se na tento jeho výtvor, musím taky podívat. Na rovinu musím říct, že to na mě působilo jako porno film, bez porno scén. Kdybych měl říct, která scéna je ve filmu nejhorší, tak to ani nejde, protože celkově, je to úplná žumpa. Ty “herce“ našel Wiseau někde na ulici a ještě jim určitě dal něco do pití, protože v tomhle nemohl nikdo dobrovolně hrát. O Tommy Wiseau nemá cenu vlastně už nic psát, protože si stačí přečíst na csfd zajímavosti k filmu.

Red Dwarf (1992) (TV film) odpad!

No jasně, že je to blbost, protože červený trpaslík není jen o jménu a vtipech, ale HLAVNĚ o hercích. Originál Rimmra a Listra v životě nikdo nedokáže nahradit.

MacGyver (1985) (seriál)

Jako kluk jsem se na MacGyvera, hrozně rád díval, byt to můj dětský hrdina. Hlavně jsem milovat díly s Murdocem a dokonce jsem si o něm myslel, že je robot :D, protože pokaždé, když ho Macgyver porazil, tak to záhadně přežil. Po X letech,  jsem si seriál pustil, abych hlavně uviděl všechny díly, které jsem nikdy neviděl. Bohužel už je vidět, že se na seriálu podepsal čas. Některé díly jsou dost úsměvné a dát víc jak tři hvězdy se prostě nedá dát. Poslední sérka mi přišla absolutně nejhorší, kde už ani Macgyver moc nedělal jeho kutilský kousky. Ani nebylo pořádné zakončení s Murdocem a celkový konec mi spíš přišel, jako kdyby ještě měla být další série. Celkově si seriál ty tři hvězdy zaslouží a s MacGyverem se určitě ještě setkám, protože přece jenom na mě čeká Hvězdná brána :D

WandaVision (2021) (seriál)

No abych se přiznal, tak jsem od toho čekal daleko, daleko, daleko víc. Ten sitcom začátek mě teda vůbec nebavil a když se tam objevil Quiksilver z x-menů, tak jsem čekal jeho lepší zapojení do příběhu. I ten hlavní záporák mohl být lepší, upřímně jsem čekal někoho úplně jiného. Celé to na mě působí jako dost zbytečný seriál, který ani nemá nějakou pořádnou pod titulkovou scénu, která by aspoň navnadila na jiný seriál. Doufám, že mě Falcon a Winter Soldier bude bavit víc.

Šingeki no kjodžin - Season 2 (2017) (série)

Čekal jsem, že bude na začátku druhé série vysvětlený to co se stalo na konci první série. To se sice nestalo, ale zato bylo vysvětlena záhada ohledně gigantického titána atd. Ovšem hned konec druhé série, mě brutálně navnadil na třetí sérku.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Smrtonosnou past a McClana mam hodně rád a první tři filmy jsou pro mě jedny z nejlepších akčních filmů. Ovšem tento díl byl hodně velký průser a se smrtonosnou pastí to nemá nic společného, je to prostě tuctovej akčňák na který, za hodinu stejně zapomenu. Ono od losera jako je John Moore se vlastně nedalo nic jiného čekat.

Malé ženy (2019)

Sakra, tak nudný film už jsem hodně dlouho neviděl. Film je dlouhý 135minut? Blbost, mně přišlo, že se na to koukám, tak deset hodin.

Šingeki no kjodžin - Season 1 (2013) (série)

Tak tohle anime mě dost překvapilo. Hlavní zápletka je zajímavá a dokázal bych si i říct, že je hodně ojedinělá a určitě jsem tohle ještě v žádném seriálu neviděl. Je sice pravda, že v půlce první série mě to trochu začalo nudit, ale to se hned u posledních dílů změnilo, kdy jsem byl překvapen zvratem, který se ke konci série stal.