Bridgertonovi (2020) (seriál)

Konečně Péčko pro holky😂

Kominského metoda (2018) (seriál)

Sex ve městě pro dříve narozené. Já ty staříky žeru. Hlavně překvapivě Alana Arkina, MD je taky skvělý, ale od toho jsem to čekala.

Tekutý písek (2019) (seriál)

Drama nastolující otázku jak moc jsou odpovědní rodiče za své děti až příliš rychle vržené do reálného světa. Nevyzrálá holka je za asistence vlastních rodičů v 17 hozená do rodiny dvou manipulátorů a po finálním SPOILER: manipulativním pokusu o sebevraždu definitivně propadá pocitu viny. Nikdo z její "rodiny" a okolí ji nedokáže pomoct.... Rodiče jí v tom nechali od samotného počátku. Být zodpovědný je v 17 opravdu těžké a v disfunkční milionářské rodině s klukem, kterého nedokážete opustit snad i nemožné... Neumím si představit, že by mě rodiče v 17 nechali samotnou bydlet s klukem po cca týdenní známosti! Nikdy si nevšimli co jí je? Že je smutná? Šla maminka za ní když jí řekla "nikdy se mě ne zeptáš na nic důležitého"? Chudák holka, byla zmatená, potřebovala pomoct a všichni ji viděli jako silnou co to dá sama. Nemožné.... A rodiče tam být měli a nebyli. Herecké výkony skvělé, jen scény u soudu více seriálové než reálné.

Hastrman (2018)

Krásná romantika s naším jediným velkým romantickým hercem Karlem Dobrým. Jsem nadšená skvělé zvládnutou dobovostí, hudbou. Za mne jasných 5. Ale podotýkám, že knihu jsem nečetla, ale napravím to

Na nože (2019)

Jenom za obsazení. I když Daniel Craig mě štval od začátku do konce, ale nevylučuju, že to nebyl záměr. Humor - ani omylem. Not my cup of tea...

Příšerky a já (2010) (seriál)

Bavíme se u toho celá rodina. Prostě humorná ptákovina jakou jsou schopni vymyslet snad jen britové:)) Knedla rulez!

Vyprávěj (2009) (seriál)

Pro kvalitu a zamyšlení si sednu k jinému dílku. Tohle je taková lepší soap opera v retro hávu. Ideální když potřebujete vypnout u žehlení, nebo po náročném dni koukat na barevné obrázky. Vypovídající hodnota 0. prostě zavzpomínáte na mládí, řeknete si, že to nebylo tak zlý a jdete dál. Umění a kvalitu hledejte jinde.

Dunkerk (2017)

Forma zvítězila nad obsahem, bohužel.