Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Alternativní historie bez kontextu. Děj mne nijak zvlášť nezaujal, postavy hodně ploché...za mně ne děkuji. Ano musí tam být hodně heilování a surovost + krásná naivní hrdinka co umí Aikido. Přitom potenciál to určitě mělo...škooooda.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Myslím, že k tomu plně pochopit komiku filmu je třeba přečíst "Mnichovský komplex" od Jana Tesaře. Tenhle film je o hodně hlubší než se na první dobrou zdá. Proto zatím jen za 3, ještě potřebuji minimálně jedno shlédnutí. každopádně "Mí Pražané mi rozumějí" mě absolutně odrovnalo!

Salon krásy (2005)

Holčičina k žehlení, oddechovka s dobrou hudbou.

Nesmíš plakat (1990) (TV film)

Jsem ráda, že jsem náhodou zapnula televizi. Silná syrová výpověď obětí zvůle lidu. Doufám, že ty zrůdy co za to mohly shoří v pekle! Obdivuji víru, lásku a nezdolného ducha těchto žen. Jsou to české hrdinky 20. století! O zločinech nacismu běží na ČT2 každou chvíli nějaký dokument, tento jako jeden z mála řeší zločiny komunismu. Doufám, že takových dokumentů přibude!!!

Marťan (2015)

Tak jestli po tomhle filmu nezačnou děcka houfně studovat přírodní vědy, tak už snad po ničem:)

Rudyho má každý rád (2015) (seriál) odpad!

Trhla jsem si rekord, vydržela jsem se na to koukat 2 minuty. Tohle jako vážně někdo napsal a ČT mu to natočila?!!!!!!! Vraťte mi poplatky!!!! Rudyho nesnáším.

Pacifik (2010) (seriál)

Jediný velmi koukatelný díl byl č. 5. Dokoukala jsem to z úcty k těm lidem, co to opravdu prožili. Nebylo to špatné, ale místy forma vítězila nad obsahem. Band of Brothers prostě nic neohrozí:)

Amy (2015)

Hlas od boha a moje nejoblíbenější zpěvačka, takže tohle hodnocení ani nemůže být objektivní. Holka co milovala jazz a nemusela Timberláka, třikrát hurá! Lidi jsou hyeny a tento dokument to potvrzuje. Sbohem Amy, na tebe svět jen tak nezapomene! "they try to shape me to a triangle but I didn't like it"......