Klub sráčů (2000)

Je to odpad s dobrou hudbou, na ktorom sa dá občas zasmiať.. hviezdička naviac za soundtrack..

Konec světa (1999)

Bol to môj prvý film, čo som videl na počítači.. :)

Hlava-22 (1970)

Tak toto nemá na knihu ani zďaleka.. Najhoršie spracovaný film podľa knižnej predlohy.. Možno keby som knihu nečítal 3x, tak by mal u mňa film vyššie hodnotenie.. Tá hviezdička je za scénu, keď lietadla vzlietajú jedno za druhým..

100 sladkých holek (2000)

Mne sa to aj celkom páčilo.. Čakal som horšie.. Také príjemné o ničom s pár duchaplnými myšlienkami.. Hviezdičku som strhol za to predlžovanie penisu - ja som tomu nejak nepochopil a ani vtipné mi to nepripadalo.. :)

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Vtipné ako seriál. Komu sa páčil ten, bude sa mu páčiť aj film. Osobne si však myslím, že väčší nudný zlepenec scenáristi nemohli ani napísať. Hodnotenie by bolo na úrovni jednej hviezdičky, keby niet dosť prekvapivého záveru.. :)

Leon (1994)

Postava "Čističa" Renovi sadne najviac /napr. aj v Brutálnej Nikite/. Jednoznačne najlepšia Bessonova vec. Či už ide o réžiu alebo scenár.

Strach a hnus v Las Vegas (1998) odpad!

Vysvetlite mi prosím vás, čo je na tom vtipné, keď sa dvaja sfetovaní debili sa premávajú v kabriolete a robia hlúposti po meste. Možno to nemalo byť vtipné, ale kde bol potom ten hlbší prínos?

Znamení (2002) odpad!

Ja som sa taaaak nudil!!! Gibsona mám veľmi rád, ale v tejto roli mi nesedel. Hlúpy scenár bez štipky tvorivosti + mimozemšťania, ktorí majú techniku na prelet celej galaxie a ich jedinou zbraňou je plyn? Prepáčte, inak nemôžem.. Totálny odpad..