David Bowie: Blackstar (2015) (hudební videoklip)

Gregoriánský chorál, soulová část, elektronické beaty a Davidovo unikátní vokály. V druhé půli (má oblíbená) saxofonová část při níž se vracíme zpět k dobré Bowieho klasice. V lednu mi (skoro) k narozeninám vyjde komplet album - koušu si ret nedočkavostí..

Kameňák 4 (2013) odpad!

Opravdu nechápu co lidi tak táhne do kin, že na takovou pí..krávovinu zaplní celej sál. Ubohý sto let starý kameňáky, který prostě nepřekvapí, pupek Novotnýho přes celou obrazovku a ohromná nuda. To, že se jednou zasměju neznamená, že je to dobrý. Je to víc než špatný!!!!

Dokonalý trik (2006)

Prosím nesnažte se přemýšlet. Koumat a hledat nové možnosti. Nepovede se vám to. A proč? Protože ve skutečnosti.. ,,..se chcete nechat podvést." V Nolanových snímcích já se prostě ztrácím. Hlava se mi motá a stále nechápu o co jde. Ale miluju ten okamžik na konci filmu kdy je všechno tak dokonale vysvětleno a brada se mi opírá o podlahu. Miluju ten pocit kdy se proti sobě postaví Christian Bale a Hugh Jackman a jen nenápadně tam obrovskou roli sehraje David Bowie. Miluju tenhle Nolanův trik.

Chuckyho kletba (2013)

Nad všechna očekávání! Myslela jsem, že 6ka už bude stát za houby a ono ne! Vůbec to nebylo špatný!!

Chuckyho sémě (2004)

Skvělé pokračování Dětské hry, které jsem dostala pod stromeček, když mi bylo 8, 9 a byla jsem z něj uchvácena! Miluju tu loutku! ♥

Dětská hra (1988)

Povězte mi jak se mi tohle může nelíbit, když na tom od 2 let vyrůstám. Díky bohuˇ. Alespoň jsem odolná vůči vnitřnostem a různým krvákům. Je mi to k smíchu.. ♥

Proč? (1987)

Skvělá odpověď na otázky: ,,Kde to udělali?" ,,Kdy to udělali?" ,,Proč to udělali?" ,,Kolik dostali..?" ,,A kolik jich bylo?" ,,Jak se to vlastně stalo?" ,,A za jakým účelem?"

Vlasy (1979)

Muzikály v žádném případě nemám v lásce. Absolutně bych nečekala, že mě dokáže muzikál dojmout, rozbrečet a ještě mě přinutí přidat ho k oblíbeným filmům! Krásný příběh, skvělé kostýmy, choreografie, muzika, sympatičtí herci..! ♥